Hala produkcyjna

Polecamy dobre hotele, miejsca od odwiedzenia, sposoby na organizację wycieczki, jak znaleźć porządny sprzęt.
kazikś

Hala produkcyjna

Post autor: kazikś »

Buduję nową halę produkcyjną i w związku z tym muszę zamówić nowe transformatory. Mam już oferty z kilku firm, ale najkorzystniej wypada https://www.egsystem.pl/transformatory.php. Poza tym mają najdłuższe doświadczenie ze znanych mi firm. Czytałem w sieci dużo pozytywnych opinii na ich temat, ale może akurat trafi się tu ktoś, kto z nimi współpracował?
Kaśkowa

Re: Hala produkcyjna

Post autor: Kaśkowa »

Witaj. Nie możesz zapomnieć o odpowiednim oświetleniu, które będzie rzutować późnej na efektywność pracy na hali. Wiem o tym , bo początkowo postanowiliśmy na tym elemencie zaoszczędzić i po roku wszystko wymienialiśmy. Dobre opinie zebrała ta https://sklep.bestlighting.pl/Lampy_przemyslowe_LED lampa magazynowa, więc się na nią zdecydowaliśmy. Dobrze doświetla nam przestrzeń.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 273
Rejestracja: 25 lip 2019, 12:46

Re: Hala produkcyjna

Post autor: kasiakowa06 »

kazikś pisze: ↑25 cze 2021, 20:35 Buduję nową halę produkcyjną i w związku z tym muszę zamówić nowe transformatory. Mam już oferty z kilku firm, ale najkorzystniej wypada .egsystem.pl/transformatory. Poza tym mają najdłuższe doświadczenie ze znanych mi firm. Czytałem w sieci dużo pozytywnych opinii na ich temat, ale może akurat trafi się tu ktoś, kto z nimi współpracował?
Ja bym postawiła na tego typu hale stalowe https://norvik-group.com/ :arrow:

Obrazek
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 273
Rejestracja: 25 lip 2019, 12:46

Re: Hala produkcyjna

Post autor: kasiakowa06 »

Kaśkowa pisze: ↑30 lip 2021, 13:35 Witaj. Nie możesz zapomnieć o odpowiednim oświetleniu, które będzie rzutować późnej na efektywność pracy na hali. Wiem o tym , bo początkowo postanowiliśmy na tym elemencie zaoszczędzić i po roku wszystko wymienialiśmy. Dobre opinie zebrała ta sklep.bestlighting.pl Lampy_przemyslowe_LED lampa magazynowa, więc się na nią zdecydowaliśmy. Dobrze doświetla nam przestrzeń.
Czy takie lampy byłyby dobre na hale tego typu https://www.nowhal.pl/ ? :arrow:
Obrazek
józka

Re: Hala produkcyjna

Post autor: józka »

Sama niedawno zdecydowałam się na podjęcie współpracy z firmą https://commercecon.pl/obiekty-przemysl ... -handlowe/ . Oferują oni projektowanie jak i realizację budowy hali handlowej. Wszystkie czynności odbywają się bardzo sprawnie, śmiało mogę powiedzieć, że jakość usług jest na najwyższym poziomie.
Awatar użytkownika
Calum
Posty: 62
Rejestracja: 19 cze 2020, 13:21

Re: Hala produkcyjna

Post autor: Calum »

Hala produkcyjna to również bardzo często magazyn. Ten z kolei powinien być jak najlepiej wyposazony, ponieważ dzięki temu praca stanie się prostsza i przyjemniejsza. Elementy takie jak kosze i nadstawki siatkowe mogą w znaczący sposób poprawiać wydajność i wygodę pracy.
staś

Re: Hala produkcyjna

Post autor: staś »

Do nas do firmy dosyć często zamawiamy solidne rury stalowe, które oferuje https://ecotechgroup.pl/ . Jest to jedna z najlepszych hurtowni dlatego jak najbardziej warto podjąć z nimi współpracę. Na pewno będziecie zadowoleni z wyboru. Dodatkowo ceny nie są wysokie
anioł77

Re: Hala produkcyjna

Post autor: anioł77 »

No to według mnie ciekawa i zarazem korzystna oferta hal produkcyjnych dostępna jest u firmy Carcon. Warto byłoby dokładnie zapoznać się z ich propozycjami, ponieważ jest to przede wszystkim świetny producent. Który tworzy obiekty nowoczesne i funkcjonalne.
burek

Re: Hala produkcyjna

Post autor: burek »

W halach produkcyjnych i magazynowych powinna znajdować się instrukcja bezpieczeństwa pożarowego . Obejmuje to zapewnienie odpowiednich szkoleń dla pracowników oraz regularne kontrole i konserwację sprzętu. Podjęcie tych środków ostrożności może pomóc w utrzymaniu bezpieczeństwa w miejscu pracy i zmniejszeniu ryzyka pożaru.
ontora

Re: Hala produkcyjna

Post autor: ontora »

Inwestycja w barierki ochronne bhp to mądra decyzja dla bezpieczeństwa magazynu. Są one nie tylko zaprojektowane do długotrwałego użytkowania, ale są również wszechstronne i łatwe w instalacji. Mogą stanowić bezpieczną barierę między pracownikami a niebezpiecznymi materiałami, a także mogą być używane do ochrony i zabezpieczania przechowywanych przedmiotów.
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 63
Rejestracja: 23 maja 2019, 20:18

Re: Hala produkcyjna

Post autor: kasiunia »

Zgodzicie się chyba ze mną ,że taką hale należy ogrzać, prawda? Co powiecie na urządzenie takie jak pompa ciepła .To nie byle jakie urządzenie bo dedykowane jest właśnie do zastosowań komercyjnych. Takimi wąłśnie urządzeniami zajmuje się firma Aircon , Zainteresujcie się także klimatyzacją dla właśnie takich obiektów.
Sara212

Re: Hala produkcyjna

Post autor: Sara212 »

Jeśli zastanawiacie się nad oświetleniem magazynu to zobaczcie na stronę https://canaluminair.com/pl/ tam dostępna jest oferta na reflektory i lampy nowej generacji. To bardzo atrajvyjne i szeroka oferta, myślę, że tam coś idealnego dla siebie znajdziecie. Polecam sprawdzić.
Gawron

Re: Hala produkcyjna

Post autor: Gawron »

Pompy pionowe oferują unikalną możliwość pracy w głębokich studniach i szybach, co sprawia, że są idealne do zastosowań, gdzie przestrzeń na powierzchni jest ograniczona. Dzięki ich pionowej konstrukcji, mogą one efektywnie pompować wodę z dużych głębokości, zachowując przy tym wysoką wydajność. Osoby zainteresowane szczegółami dotyczącymi wykorzystania pomp pionowych w odwodnieniach i studniach głębinowych powinny odwiedzić stronę https://urzadza.pl/4006,czym-wyrozniaja ... y-pionowe/ aby uzyskać więcej informacji na ten temat.
ODPOWIEDZ