Hala produkcyjna

Polecamy dobre hotele, miejsca od odwiedzenia, sposoby na organizację wycieczki, jak znaleźć porządny sprzęt.
kazikś

Hala produkcyjna

Post autor: kazikś »

Buduję nową halę produkcyjną i w związku z tym muszę zamówić nowe transformatory. Mam już oferty z kilku firm, ale najkorzystniej wypada https://www.egsystem.pl/transformatory.php. Poza tym mają najdłuższe doświadczenie ze znanych mi firm. Czytałem w sieci dużo pozytywnych opinii na ich temat, ale może akurat trafi się tu ktoś, kto z nimi współpracował?
Kaśkowa

Re: Hala produkcyjna

Post autor: Kaśkowa »

Witaj. Nie możesz zapomnieć o odpowiednim oświetleniu, które będzie rzutować późnej na efektywność pracy na hali. Wiem o tym , bo początkowo postanowiliśmy na tym elemencie zaoszczędzić i po roku wszystko wymienialiśmy. Dobre opinie zebrała ta https://sklep.bestlighting.pl/Lampy_przemyslowe_LED lampa magazynowa, więc się na nią zdecydowaliśmy. Dobrze doświetla nam przestrzeń.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 273
Rejestracja: 25 lip 2019, 12:46

Re: Hala produkcyjna

Post autor: kasiakowa06 »

kazikś pisze: ↑25 cze 2021, 20:35 Buduję nową halę produkcyjną i w związku z tym muszę zamówić nowe transformatory. Mam już oferty z kilku firm, ale najkorzystniej wypada .egsystem.pl/transformatory. Poza tym mają najdłuższe doświadczenie ze znanych mi firm. Czytałem w sieci dużo pozytywnych opinii na ich temat, ale może akurat trafi się tu ktoś, kto z nimi współpracował?
Ja bym postawiła na tego typu hale stalowe https://norvik-group.com/ :arrow:

Obrazek
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 273
Rejestracja: 25 lip 2019, 12:46

Re: Hala produkcyjna

Post autor: kasiakowa06 »

Kaśkowa pisze: ↑30 lip 2021, 13:35 Witaj. Nie możesz zapomnieć o odpowiednim oświetleniu, które będzie rzutować późnej na efektywność pracy na hali. Wiem o tym , bo początkowo postanowiliśmy na tym elemencie zaoszczędzić i po roku wszystko wymienialiśmy. Dobre opinie zebrała ta sklep.bestlighting.pl Lampy_przemyslowe_LED lampa magazynowa, więc się na nią zdecydowaliśmy. Dobrze doświetla nam przestrzeń.
Czy takie lampy byłyby dobre na hale tego typu https://www.nowhal.pl/ ? :arrow:
Obrazek
józka

Re: Hala produkcyjna

Post autor: józka »

Sama niedawno zdecydowałam się na podjęcie współpracy z firmą https://commercecon.pl/obiekty-przemysl ... -handlowe/ . Oferują oni projektowanie jak i realizację budowy hali handlowej. Wszystkie czynności odbywają się bardzo sprawnie, śmiało mogę powiedzieć, że jakość usług jest na najwyższym poziomie.
Awatar użytkownika
Calum
Posty: 62
Rejestracja: 19 cze 2020, 13:21

Re: Hala produkcyjna

Post autor: Calum »

Hala produkcyjna to również bardzo często magazyn. Ten z kolei powinien być jak najlepiej wyposazony, ponieważ dzięki temu praca stanie się prostsza i przyjemniejsza. Elementy takie jak kosze i nadstawki siatkowe mogą w znaczący sposób poprawiać wydajność i wygodę pracy.
staś

Re: Hala produkcyjna

Post autor: staś »

Do nas do firmy dosyć często zamawiamy solidne rury stalowe, które oferuje https://ecotechgroup.pl/ . Jest to jedna z najlepszych hurtowni dlatego jak najbardziej warto podjąć z nimi współpracę. Na pewno będziecie zadowoleni z wyboru. Dodatkowo ceny nie są wysokie
ODPOWIEDZ