Kawa na wakacjach

Polecamy dobre hotele, miejsca od odwiedzenia, sposoby na organizację wycieczki, jak znaleźć porządny sprzęt.
Awatar użytkownika
Dalbor-99
Posty: 1
Rejestracja: 28 sty 2020, 23:51

Kawa na wakacjach

Post autor: Dalbor-99 »

Czy wy też macie taki problem na urlopie ze w rzadko którym pensjonacie podają dobrą kawę do śniadania? bardzo chętnie zwiedziłbym Polskę, ale na hotele mnie nie stać, a w pensjonatach (do 100 zł za dobę) podają okropną kawę.
Awatar użytkownika
Ada
Posty: 270
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:08

Re: Kawa na wakacjach

Post autor: Ada »

A jaki rodzaj kawy najbardziej lubicie? Ja zdecydowanie najbardziej lubię cappuccino z mleczną pianką. Ogólnie lubię sobie też czasami poczytać o kawie w internecie. Ostatnio na przykład trafiłam na bardzo fajnego bloga http://kawa-przepisy.pl. Jest tam mnóstwo artykułów właśnie od na temat kawy, jej historii, sposobów przygotowywania i wiele innych. Jestem przekonana, że również i Was to zainteresuje.
Awatar użytkownika
pejsan
Posty: 573
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:24

Re: Kawa na wakacjach

Post autor: pejsan »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www https://sklep.unoespresso.pl
Źrebak21

Re: Kawa na wakacjach

Post autor: Źrebak21 »

Dalbor-99 pisze: ↑06 cze 2020, 11:19 Czy wy też macie taki problem na urlopie ze w rzadko którym pensjonacie podają dobrą kawę do śniadania? bardzo chętnie zwiedziłbym Polskę, ale na hotele mnie nie stać, a w pensjonatach (do 100 zł za dobę) podają okropną kawę.
Ja akurat podczas podróży próbowałam różnych bardzo dobrych kaw. Ostatnio jednak zastanawiam się nad zakupem jakiegoś dobrego ekspresu, właśnie by na szybko zrobić sobie kawę do śniadania. Na https://sklepteges.pl/ekspresy-kolbowe/ znalazłam akurat bardzo fajny wybór.
ODPOWIEDZ