klejenie butów?

Polecamy dobre hotele, miejsca od odwiedzenia, sposoby na organizację wycieczki, jak znaleźć porządny sprzęt.
Gutkiś

Re: klejenie butów?

Post autor: Gutkiś »

Jasne, że się da. Butapren i 24 h w mocnym nacisku i daje radę. Tyle, że czasami taki but albo śmierdzi, albo się odkształca po nacisku. Więc trzeba to zrobić umiejętnie. Kleiłem buty i kleję dzieciom. Wszystko zależy od umiejętności ale trudnym wyczynem to nie jest.
Crypto Boom
Awatar użytkownika
oetadam
Posty: 5
Rejestracja: 16 kwie 2020, 12:18

Re: klejenie butów?

Post autor: oetadam »

Witam! Ślizg, klej TADAM® powinien spełnić Twoje oczekiwania. Jest to elastyczny klej, który dzięki swoim właściwościom służy do napraw różnych części butów: czubków, brzegów, zapiętków, obcasów, podeszw i cholewek. Wypróbuj moc jego działania!

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
Awatar użytkownika
pejsan
Posty: 573
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:24

Re: klejenie butów?

Post autor: pejsan »

Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego nie zwlekaj i kliknij w ten link https://www.twojeobuwie.pl/pol_m_Obuwie-Meskie-268.html

krs lodz
Irina88

Re: klejenie butów?

Post autor: Irina88 »

Obuwie jest to ważny element każdej garderoby, który powinien nie tylko dobrze wyglądać, ale powinien też być solidny i komfortowy. Dlatego najlepiej kupować buty w sprawdzonym miejscu. Butomania.pl sklep z obuwiem ma czym się wykazać, bo mają markowe i dobre produkty, także warto tam zerknąć.
ODPOWIEDZ