najlepsze środki na opryszczkę?

Polecamy dobre hotele, miejsca od odwiedzenia, sposoby na organizację wycieczki, jak znaleźć porządny sprzęt.
Awatar użytkownika
varvara
Posty: 21
Rejestracja: 25 lis 2019, 20:13

najlepsze środki na opryszczkę?

Post autor: varvara »

Co wam się sprawdza i jak wam wyskoczy opryszczka to szybko działą?
Awatar użytkownika
gryzonka
Posty: 35
Rejestracja: 20 gru 2019, 20:19

Re: najlepsze środki na opryszczkę?

Post autor: gryzonka »

przetestowałam płyn, przetestowalam plastry, teraz jak mi wyskoczył znów bąbel to w aptece babeczka poleciła mi hevipoint w sztyfcie, to jest super opcja, bo się łatwo smaruje i nie ciekie tak po skórze jak płyny, nie przeszkadza jak plaster
Awatar użytkownika
Ethan70
Posty: 1
Rejestracja: 24 cze 2020, 11:18

Re: najlepsze środki na opryszczkę?

Post autor: Ethan70 »

mi nic nie pomaga. Stosowałem tabletki, maść... nawet pastą do zębów smarowałem. Nic mi nie pomaga. Teraz już nic nie robię, bo to walka nierówna jest. Jak ma wyjść opryszczka, to i tak mi wyjdzie. O tyle dobrze, że nie wychodzi mi ona zbyt często, 2-3 razy w roku. Wiem, ze są osoby, które mają znacznie gorzej.

pozdrawiam,
projekty indywidualne Warszawa

schody betonowe jak zrobić
Awatar użytkownika
Erina
Posty: 31
Rejestracja: 14 maja 2020, 0:56

Re: najlepsze środki na opryszczkę?

Post autor: Erina »

Doskonale wiem o czym mówicie, bo ja mam tendencję zarówno do opryszki, jak i aft. Na szczęście mam już swój sprawdzony sposób na afty jednak najlepiej, wiadomo, żeby w ogóle się nie pojawiały ;)
Awatar użytkownika
dextermorgan
Posty: 298
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:19

Re: najlepsze środki na opryszczkę?

Post autor: dextermorgan »

W łagodzeniu bólu bardzo pomaga octenisept, który ma działanie antyseptyczne . Możecie płukać nim gardło kilka razy dziennie bo to zmniejsza ból i przyspiesza leczenie infekcji. Polecam ich artykuły, bo jest tego mnóstwo, na przykład: zapalenie napletka u dziecka - sporo tam istotnej wiedzy.

kocia antykoncepcja
Awatar użytkownika
duff231
Posty: 34
Rejestracja: 21 mar 2019, 20:26

Re: najlepsze środki na opryszczkę?

Post autor: duff231 »

Hm według mnie najlepiej chyba poczytać coś w internecie na ten temat. Porad zapewne jest bardzo wiele. Znajdź sobie jakiś portal medyczny, może będzie tam jakiś artykuł na ten temat. Ja znalazłam ostatnio http://www.leczenieonline.pl/.
Awatar użytkownika
switezianka
Posty: 19
Rejestracja: 03 kwie 2019, 7:50

Re: najlepsze środki na opryszczkę?

Post autor: switezianka »

No właśnie ja chcę się leczyć online w tej klinice https://www.telemedycyna.mmcenter.pl/ . Wydaje mi się, że opryszczka przeszła mi na nos, a ja sobie tak o z tym nie poradzę. Będę musiała się skonsultować z dermatologiem, a tutaj on przyjmuje jako porada wideo. To uda mi się pokazać oc mi jest i może dostanę e-receptę.
ODPOWIEDZ