Nauka

Polecamy dobre hotele, miejsca od odwiedzenia, sposoby na organizację wycieczki, jak znaleźć porządny sprzęt.
Awatar użytkownika
manka001
Posty: 208
Rejestracja: 27 maja 2020, 14:24

Nauka

Post autor: manka001 »

Dzieci potrzebują odpowiednich warunków do zdobywania wiedzy i poszerzania horyzontów. Potrzebują także odpowiednich narzędzi, które pozwolą im osiągać sukces. W tym wypadku powinny być one dostosowane do możliwości w kontekście działań typowo związanych ze szkołą. Dlatego też na stronie https://sklep.nowaera.pl/ każdy uczeń czy uczennica znajdą dla siebie odpowiednie książki czy pomoce naukowe, które pozwolą się im rozwijać.
Awatar użytkownika
kasia20
Posty: 49
Rejestracja: 07 paź 2019, 22:50

Re: Nauka

Post autor: kasia20 »

Mojemu dziecku kupiłam ostatnio do 3 klasy podręczniki do nauki. Zamawiałam je przez tą stronę tutaj https://www.taniaksiazka.pl/seria/operon-nasza-szkola . W podręcznikach zawarte są treści z edukacji polonistycznej, matematycznej, przyrodniczej, społecznej, a także muzycznej i plastycznej.
Awatar użytkownika
Ada
Posty: 270
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:08

Re: Nauka

Post autor: Ada »

A jakie macie sposoby na skuteczną naukę języka angielskiego? Widziałam ostatnio na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... ansowanych ofertę kursów językowych dla zaawansowanych, które organizuje Szkoła Językowa ProfiLingua. Jak sądzicie, czy takie kursy są skuteczne? Warto się na taki kurs zapisać?
Kasia36
Posty: 90
Rejestracja: 13 maja 2020, 21:19

Re: Nauka

Post autor: Kasia36 »

Ciekawi mnie co myślicie o powrotach dzieci do szkół, osobiście jestem trochę zaniepokojona tym że nadal jest sporo zachorowań a dzieciaki poszły do szkoły. Kupiłam moim maseczki na stronie https://sklep-testcovid19.pl/produkt/na ... e-100-szt/ bo cena jest naprawdę okazyjna a wiadomo dzieci jak dzieci dlatego lepiej mieć zapas takich rzeczy.
rułka

Re: Nauka

Post autor: rułka »

Dzieci trzeba też odpowiednio zainspirować do nauki i zachęcić je oraz zaciekawić. Ja na https://inverso.pl/blog/ksiazki-do-nauk ... propozycje znalazłam fajne propozycje i mi się sprawdzają :)
Awatar użytkownika
Kuksaniec0
Posty: 128
Rejestracja: 18 maja 2020, 20:42
Lokalizacja: Wakacje
Kontakt:

Re: Nauka

Post autor: Kuksaniec0 »

Ja nauczyłam się w sieci jak pielęgnować skórę naturalną https://torebkiskora.pl/pielegnacja-skory-naturalnej/
Wakacje z Przewodnikiem
Awatar użytkownika
dax11
Posty: 155
Rejestracja: 15 sie 2019, 16:36

Re: Nauka

Post autor: dax11 »

Staram się uczyć samemu w wolnej chwili dlatego chciałbym żebyście podali mi więcej takich ciekawych stron jak https://venus-and-mars.com/planety-ukla ... nformacje/ na temat planet, układu słonecznego i tak dalej, bo własnie tym się interesuje najbardziej. Są tu osoby z podobnymi zainteresowaniami?
oluś90

Re: Nauka

Post autor: oluś90 »

Witam,co sądzicie o tym,aby zachecac swoich uczniow do nauki poprzez rozne stypendia? Zastanawiam się nad tym, poniewaz bardzo zalezy mi,by uczniowie z mojej klasy osiagali sukcesy. Mysle nad nawiazaniem wspolpracy z tą fundacją https://efc.edu.pl/programy/edukacja-inspiracja Co o tym sądzcie? Myślę,że nagrody wynagrodzą im wysiłek.
Awatar użytkownika
pejsan
Posty: 573
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:24

Re: Nauka

Post autor: pejsan »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej ... http://activekids.edu.pl
Awatar użytkownika
tormund90
Posty: 218
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:53

Re: Nauka

Post autor: tormund90 »

Skoro mówimy o nauce języka angielskiego, chciałbym was zapytać, z czym najbardziej się borykacie? Sam dostrzegam, że popełniam sporo błędów i chciałbym temu zaradzić. Zauważyłem, że tutaj https://youtu.be/VXSi0LBLyfQ?si=XKw0OLiZf9I8XEod dostępne są ciekawe filmiki edukacyjne, ale może wy macie inne sugestie dla mnie. Będę wdzięczny za wszelkie propozycje.
megana

Re: Nauka

Post autor: megana »

A czy kogoś z was dziecko też przygotowuje się do końcowych egzaminów? Tak pytam, ponieważ u mnie to samo i zastanawiam się - jak wspierać mojego syna? Myślałam nawet czy nie kupić dodatkowe na egzamin ósmoklasisty j. polski materiały, bo na stronie egzamin8.pl znalazłam całkiem niezłe. Co wy na to?
Klara2

Re: Nauka

Post autor: Klara2 »

Efektywna nauka wymaga nie tylko czasu, ale także odpowiednich strategii. Techniki takie jak mapy myśli, notatki wizualne czy regularne powtórki mogą znacząco poprawić wyniki. Kluczem jest znalezienie metod, które najlepiej pasują do indywidualnych stylów uczenia się. Więcej na ten temat można znaleźć na stronie https://ogarnij-sie.pl/jak-sie-skutecznie-uczyc.html
Jolka

Re: Nauka

Post autor: Jolka »

Przygotowanie do egzaminów może być stresujące, ale odpowiednie podejście i techniki zarządzania czasem mogą pomóc. Na stronie https://jennifercutting.com/ znajdziesz informacje o tym, jak skutecznie przygotować się do egzaminów. Są tam też techniki nauki, które pomogą Ci efektywniej przyswajać materiał.
ODPOWIEDZ