Nauka

Polecamy dobre hotele, miejsca od odwiedzenia, sposoby na organizację wycieczki, jak znaleźć porządny sprzęt.
Awatar użytkownika
manka001
Posty: 208
Rejestracja: 27 maja 2020, 14:24

Nauka

Post autor: manka001 »

Dzieci potrzebują odpowiednich warunków do zdobywania wiedzy i poszerzania horyzontów. Potrzebują także odpowiednich narzędzi, które pozwolą im osiągać sukces. W tym wypadku powinny być one dostosowane do możliwości w kontekście działań typowo związanych ze szkołą. Dlatego też na stronie https://sklep.nowaera.pl/ każdy uczeń czy uczennica znajdą dla siebie odpowiednie książki czy pomoce naukowe, które pozwolą się im rozwijać.
Awatar użytkownika
kasia20
Posty: 49
Rejestracja: 07 paź 2019, 22:50

Re: Nauka

Post autor: kasia20 »

Mojemu dziecku kupiłam ostatnio do 3 klasy podręczniki do nauki. Zamawiałam je przez tą stronę tutaj https://www.taniaksiazka.pl/seria/operon-nasza-szkola . W podręcznikach zawarte są treści z edukacji polonistycznej, matematycznej, przyrodniczej, społecznej, a także muzycznej i plastycznej.
Awatar użytkownika
Ada
Posty: 270
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:08

Re: Nauka

Post autor: Ada »

A jakie macie sposoby na skuteczną naukę języka angielskiego? Widziałam ostatnio na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... ansowanych ofertę kursów językowych dla zaawansowanych, które organizuje Szkoła Językowa ProfiLingua. Jak sądzicie, czy takie kursy są skuteczne? Warto się na taki kurs zapisać?
Kasia36
Posty: 90
Rejestracja: 13 maja 2020, 21:19

Re: Nauka

Post autor: Kasia36 »

Ciekawi mnie co myślicie o powrotach dzieci do szkół, osobiście jestem trochę zaniepokojona tym że nadal jest sporo zachorowań a dzieciaki poszły do szkoły. Kupiłam moim maseczki na stronie https://sklep-testcovid19.pl/produkt/na ... e-100-szt/ bo cena jest naprawdę okazyjna a wiadomo dzieci jak dzieci dlatego lepiej mieć zapas takich rzeczy.
rułka

Re: Nauka

Post autor: rułka »

Dzieci trzeba też odpowiednio zainspirować do nauki i zachęcić je oraz zaciekawić. Ja na https://inverso.pl/blog/ksiazki-do-nauk ... propozycje znalazłam fajne propozycje i mi się sprawdzają :)
Awatar użytkownika
Kuksaniec0
Posty: 128
Rejestracja: 18 maja 2020, 20:42
Lokalizacja: Wakacje
Kontakt:

Re: Nauka

Post autor: Kuksaniec0 »

Ja nauczyłam się w sieci jak pielęgnować skórę naturalną https://torebkiskora.pl/pielegnacja-skory-naturalnej/
Wakacje z Przewodnikiem
Awatar użytkownika
dax11
Posty: 155
Rejestracja: 15 sie 2019, 16:36

Re: Nauka

Post autor: dax11 »

Staram się uczyć samemu w wolnej chwili dlatego chciałbym żebyście podali mi więcej takich ciekawych stron jak https://venus-and-mars.com/planety-ukla ... nformacje/ na temat planet, układu słonecznego i tak dalej, bo własnie tym się interesuje najbardziej. Są tu osoby z podobnymi zainteresowaniami?
oluś90

Re: Nauka

Post autor: oluś90 »

Witam,co sądzicie o tym,aby zachecac swoich uczniow do nauki poprzez rozne stypendia? Zastanawiam się nad tym, poniewaz bardzo zalezy mi,by uczniowie z mojej klasy osiagali sukcesy. Mysle nad nawiazaniem wspolpracy z tą fundacją https://efc.edu.pl/programy/edukacja-inspiracja Co o tym sądzcie? Myślę,że nagrody wynagrodzą im wysiłek.
Awatar użytkownika
pejsan
Posty: 573
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:24

Re: Nauka

Post autor: pejsan »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej ... http://activekids.edu.pl

nóż do survivalu
Awatar użytkownika
tormund90
Posty: 216
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:53

Re: Nauka

Post autor: tormund90 »

Skoro mówimy o nauce języka angielskiego, chciałbym was zapytać, z czym najbardziej się borykacie? Sam dostrzegam, że popełniam sporo błędów i chciałbym temu zaradzić. Zauważyłem, że tutaj https://youtu.be/VXSi0LBLyfQ?si=XKw0OLiZf9I8XEod dostępne są ciekawe filmiki edukacyjne, ale może wy macie inne sugestie dla mnie. Będę wdzięczny za wszelkie propozycje.
megana

Re: Nauka

Post autor: megana »

A czy kogoś z was dziecko też przygotowuje się do końcowych egzaminów? Tak pytam, ponieważ u mnie to samo i zastanawiam się - jak wspierać mojego syna? Myślałam nawet czy nie kupić dodatkowe na egzamin ósmoklasisty j. polski materiały, bo na stronie egzamin8.pl znalazłam całkiem niezłe. Co wy na to?
ODPOWIEDZ