Nowe technologie - porady prawne

Polecamy dobre hotele, miejsca od odwiedzenia, sposoby na organizację wycieczki, jak znaleźć porządny sprzęt.
Gryź

Nowe technologie - porady prawne

Post autor: Gryź »

Jaka kancelaria prawna zajmuje się obsługą w zakresie: nowe technologie. Np. wdrożenia IT? Zależy mi na kimś naprawdę godnym polecenia. Znacie taką kancelarią?
łukasz

Re: Nowe technologie - porady prawne

Post autor: łukasz »

Moim zdaniem najlepiej postawić na Porady prawne online Dosyć szybko odpowiadają na pytania, doskonale potrafią doradzić, a ich cennik jest naprawdę dobry. Dodatkowo macie pewność, że waszą sprawą zajmą się sprawdzeni prawnicy z wieloletnim doświadczeniem
grażka

Re: Nowe technologie - porady prawne

Post autor: grażka »

Co by nie mówić mam wrażenie, że nowoczesne technologie już na dobre rozgościły się w naszym życiu i już nic tego nie zmieni. Wiele ludzi z nich korzysta, bo wiele ułatwiają. Mnie na przykład interesowało modelowanie wirtualnej rzeczywistości i zastanawiałam się, czy znajdę firmę która świadczy tego typu usługi. Jak się okazało bez problemu można taką znaleźć. Ja szukałam w sieci, bo tak jest zdecydowanie łatwiej.
koleś

Re: Nowe technologie - porady prawne

Post autor: koleś »

Dokładnie, zgadzam się tutaj z wypowiedzią powyżej. Technologie już na co dzień nam towarzyszą i już raczej nic tego nie zmieni. Sam rozglądałem się za rozwiązaniem, które wspomoże pracę ghost kitchen . Tutaj warto zainteresować się vicebotem. To bot głosowy który będzie solidnym wsparciem tej branży. Warto sobie na ten temat poczytać. Taka wiedza może okazać się przydatna.

propan w butlach
Awatar użytkownika
dextermorgan
Posty: 298
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:19

Re: Nowe technologie - porady prawne

Post autor: dextermorgan »

Przyznam szczerze, że na tej stronie internetowej https://www.webserwis.net.pl/internet/d ... -je-wziac/ udało mi się znaleźć sporo ciekawych informacji na temat internetu, biznesu czy działania stron internetowych. Można tam znaleźć również sporo trików, w jaki sposób radzić sobie w sieci, co jak dla mnie jest fantastyczna opcją, bo nie znam się na komputerach.
Zbir

Re: Nowe technologie - porady prawne

Post autor: Zbir »

Decydując się na outsourcing, firmy mogą również skorzystać z doświadczenia i wiedzy specjalistycznej, która często przekracza zasoby wewnętrzne. Jak zauważono w artykule https://powiatowa.info/artykul/outsourc ... to/1201846 dostawcy usług outsourcingowych często posiadają specjalistyczne umiejętności i doświadczenie, które są trudne do zdobycia i utrzymania na wysokim poziomie wewnątrz organizacji.
ODPOWIEDZ