Nowe technologie - porady prawne

Polecamy dobre hotele, miejsca od odwiedzenia, sposoby na organizację wycieczki, jak znaleźć porządny sprzęt.
Gryź

Nowe technologie - porady prawne

Post autor: Gryź »

Jaka kancelaria prawna zajmuje się obsługą w zakresie: nowe technologie. Np. wdrożenia IT? Zależy mi na kimś naprawdę godnym polecenia. Znacie taką kancelarią?
łukasz

Re: Nowe technologie - porady prawne

Post autor: łukasz »

Moim zdaniem najlepiej postawić na Porady prawne online Dosyć szybko odpowiadają na pytania, doskonale potrafią doradzić, a ich cennik jest naprawdę dobry. Dodatkowo macie pewność, że waszą sprawą zajmą się sprawdzeni prawnicy z wieloletnim doświadczeniem
grażka

Re: Nowe technologie - porady prawne

Post autor: grażka »

Co by nie mówić mam wrażenie, że nowoczesne technologie już na dobre rozgościły się w naszym życiu i już nic tego nie zmieni. Wiele ludzi z nich korzysta, bo wiele ułatwiają. Mnie na przykład interesowało modelowanie wirtualnej rzeczywistości i zastanawiałam się, czy znajdę firmę która świadczy tego typu usługi. Jak się okazało bez problemu można taką znaleźć. Ja szukałam w sieci, bo tak jest zdecydowanie łatwiej.
koleś

Re: Nowe technologie - porady prawne

Post autor: koleś »

Dokładnie, zgadzam się tutaj z wypowiedzią powyżej. Technologie już na co dzień nam towarzyszą i już raczej nic tego nie zmieni. Sam rozglądałem się za rozwiązaniem, które wspomoże pracę ghost kitchen . Tutaj warto zainteresować się vicebotem. To bot głosowy który będzie solidnym wsparciem tej branży. Warto sobie na ten temat poczytać. Taka wiedza może okazać się przydatna.
ODPOWIEDZ