Obrabiarka - gdzie kupić?

Polecamy dobre hotele, miejsca od odwiedzenia, sposoby na organizację wycieczki, jak znaleźć porządny sprzęt.
Awatar użytkownika
Stefka
Posty: 25
Rejestracja: 10 gru 2019, 10:42

Obrabiarka - gdzie kupić?

Post autor: Stefka »

Cześć, chciałabym się dziś Was zapytać o obróbkę metali. A konkretnie o tę firmę https://prometobrabiarki.pl/obrabiarki-do-metalu/ . Mój teść planuje zakup nowej obrabiarki, bo chce trochę rozwinąć swoje przedsiębiorstwo. Znalazłam sporo dobrych opinii o nich, ale wiadomo, że to nie jest tania inwestycja. Dlatego chcę poznać jeszcze Wasze opinie. Znacie tę firmę? Warto u nich kupić maszynę? ;)
piał

Re: Obrabiarka - gdzie kupić?

Post autor: piał »

Jeśli chodzi o lutowanie niektórych elementów blachy, obórkę laserową to wolałem te zadanie powierzyć zaufanym fachowcom. Wybór padł na http://ciecielaser.pl/ciecie-laserowe-blach/ a oni wykonali kawał porządnej roboty. Nie ukrywam, jestem pod wrażeniem! Dzięki nim budowa dobiegła końca
fiś

Re: Obrabiarka - gdzie kupić?

Post autor: fiś »

Ostatnio poszukiwane były przeze mnie tarcze do szlifowania spawów. Mój znajomy polecił mi ofertę firmy pod tym adresem: https://matiw.pl/pl/c/MATERIALY-SCIERNE/6 i muszę przyznać, że posiadają idealną ofertę. Nie chodzi tylko o materiały ścierne ale również o produkty do spawania. Znajdziecie tam nawet elektrody czy butle gazowe :).
dreeams

Re: Obrabiarka - gdzie kupić?

Post autor: dreeams »

Jeśli masz z tym problem, to myślę, że powinnaś sprawdzić ogólnie, jakie są rozwiązania i co można, a czego nie można w tej kwestii, kontaktując się z firmą, która się tym od lat zajmuje. Przykładem może być na przykład spółka Unihut https://unihut.pl/ oferująca między innymi cięcie plazmą w Krakowie. Moim zdaniem tak najszybciej dowiesz się, co i jak.

-------
"Zapisuję te słowa w stali, gdyż nie można ufać temu, co nie zostało wykute w metalu." :D :D "Czym jest magia wobec stalowej woli ? "
myhea

Re: Obrabiarka - gdzie kupić?

Post autor: myhea »

Mam pytanie - transport materiałów sypkich mieliście okazję zamawiać? Jeśli tak, to ciekawa jestem, gdzie? Naprawdę mi na tym zależy, a dodam, że nie do końca rozumiem to wszystko. Dlatego czekam na pomoc. Może i wy mi poradzicie coś sensownego i ja sama nie będę musiała kombinować.
ODPOWIEDZ