Pomoc notarialna

Polecamy dobre hotele, miejsca od odwiedzenia, sposoby na organizację wycieczki, jak znaleźć porządny sprzęt.
Awatar użytkownika
manka001
Posty: 208
Rejestracja: 27 maja 2020, 14:24

Pomoc notarialna

Post autor: manka001 »

Pomoc notarialna często jest kwestia znalezienia odpowiedniej osoby, której zaufamy i znajdziemy w niej wsparcie. Ważne jest także zwrócenie uwagi na kwestie praktyczności i wiedzy takiego specjalisty. W tym wypadku istotne wydaje się zadbanie o kwestie praktyczne i postawienie na kogoś sprawdzonego. Polecam zatem https://notariusz-stawowa.pl/ jeśli poszukujesz osoby z Katowic, pracującej także na terenie całego Śląska.
Śnieżka

Re: Pomoc notarialna

Post autor: Śnieżka »

Oczywiście, że tak. Każdy z nas w różnych sytuacjach życiowych może potrzebować pomocy notariusza. Spadek, zakup nieruchomości, zawieranie umów czy rozdzielność majątkowa https://hej.mielec.pl/pl/651_materialy_ ... olega.html to tylko niektóre z sytuacji wymagających takich usług.
Śorbek

Re: Pomoc notarialna

Post autor: Śorbek »

Jasne, że tak, taka pomoc notarialna naprawdę w wielu sytuacjach się może przydać. Tak samo jak pomoc jakiejś kancelarii. Ja byłem w takiej sytuacji jak dostalem spadek z niemiec Niemieckie sprawo spadkowe nie jest mi znane i sam bym tego nie załatwił na 100%
Awatar użytkownika
nelia
Posty: 131
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:47

Re: Pomoc notarialna

Post autor: nelia »

Jeśli chodzi o spadki to nie zawsze notariusz będzie odpowiednią osobą. Jeśli ze spadkiem nie ma problemów i chcemy go przyjąć to tak. Ale jeśli jak u mnie spadek wiązał się z przyjęciem długów, to nikt nie ma ochoty na takie niespodzianki. U mnie więc w temacie spadku pomagał nie notariusz, a mecenas. Konkretnie mecenas Michał Mindykowski z Gdańska. Pomógł pozbyć się problemu i poprowadził wszystkie sprawy jak trzeba.
ODPOWIEDZ