pościel

Polecamy dobre hotele, miejsca od odwiedzenia, sposoby na organizację wycieczki, jak znaleźć porządny sprzęt.
Awatar użytkownika
nikola_64
Posty: 1
Rejestracja: 25 maja 2021, 3:20

pościel

Post autor: nikola_64 »

Jaką pościel macie? Wolicie spać pod dwiema mniejszymi kołdrami czy używacie jednej dużej? Ja wolę jedną dużą, ale latem śpię tylko pod prześcieradłem. Za gorąco na przykrywanie się :)
witośda

Re: pościel

Post autor: witośda »

Dla mnie bardzo ważna jest jakość prześcieradła. W https://vegehome.pl/133-nieprzemakalne zamawiam prześcieradła nieprzemakalne, które wykonane są z bardzo dobrej jakości materiału i co ważne nie zsuwają się z materaca. Jest to fajna opcja, ponieważ nie musimy się obawiać o materac jak np dziecko wyleje napój na łóżko.
Anką

Re: pościel

Post autor: Anką »

Już sama poduszka potrafi podnieść komfort snu, odpowiednio odciąży górną część kręgosłupa oraz kark. Poduszki Tempur http://selene.pl/produkty/poduszki/podu ... ur,2,16018 mają rożne wielkości, kształty i wypełnienie, wiec każdy znajdzie odpowiednią dla siebie np. Ombracio dla śpciących na brzuchu lub Millenium dla śpiących na boku lub plecach.
Pośka

Re: pościel

Post autor: Pośka »

A czy wybrałaś już pościel do swojej sypialni? Jeżeli jeszcze nie to ze swojej strony zdecydowanie polecam, abyś sprawdziła propozycje od https://loomframe.com/kategoria/komplety-poscieli/ w którym znajdziesz dość szeroki wybór wzorów oraz rozmiarów w zależności od typu łóżka. My praktycznie wszystko kupiliśmy u nich z dopasowaniem kolorów, także co do Nich mam akurat całkowitą pewność, bo też na trwałość nie ma tutaj podstaw do narzekania.
ODPOWIEDZ