Problemy ze zdrowiem - słuch

Polecamy dobre hotele, miejsca od odwiedzenia, sposoby na organizację wycieczki, jak znaleźć porządny sprzęt.
Awatar użytkownika
manka001
Posty: 208
Rejestracja: 27 maja 2020, 14:24

Problemy ze zdrowiem - słuch

Post autor: manka001 »

Jak wiadomo, kwestie problemów ze zdrowiem są niezwykle ciężkie do rozwiązania. W niektórych przypadkach niemal niemożliwe. Warto jednak o pewne rzeczy zadbać nieco wcześniej. Jeśli bliska Ci osoba skarży się na to, że zaczyna gorzej słyszeć, najważniejsze to pomóc jej w tym. Najlepiej zgłosić się do specjalistów którzy znajdą przyczynę i zaczną działać. Takie osoby znajdziesz na https://www.geers.pl/ gdzie zachęcam zajrzeć.
Awatar użytkownika
nosia
Posty: 116
Rejestracja: 08 lut 2019, 13:28

Re: Problemy ze zdrowiem - słuch

Post autor: nosia »

Wiele osób starszych ma problemy ze słuchem. U niektórych wynika to z wieku inni od lat borykają się z takimi problemami. Sama szukałam informacji na temat takich problemów u seniorów, bo zauważyłam że mój dziadek coraz gorzej słyszy. Tutaj https://wykwalifikowanaopiekunka.pl/opis-chorob/ znalazłam ciekawy artykuł poradnikowy między innymi na ten własnie temat.
Awatar użytkownika
pejsan
Posty: 573
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:24

Re: Problemy ze zdrowiem - słuch

Post autor: pejsan »

Na tej stronie www zostało wyjaśnione o co w tym chodzi https://presscontent.pl
Rafał099

Re: Problemy ze zdrowiem - słuch

Post autor: Rafał099 »

Ja własnie ostatnio skorzystałem z badania słuchu które znalazłam na stronie https://www.geers.pl/ i właśnie na tej stronie wstępne badanie wykonałem online przez co nie musiałem wychodzić z domu. Dzięki nim dowiedziałam się że mam nieznaczną wadę słuchu i teraz wybieram się do ich gabinetu na dokładniejsze badania. Polecam ponieważ jest to naprawdę fajna opcja
aśka

Re: Problemy ze zdrowiem - słuch

Post autor: aśka »

u mnie babaci ato ma dosc spory problem ze słuchem... coś strasznego.. zapisalismy ja do domu seniora - dom seniora http://podtopolami.eu jest naprawde miejscówką na poziomie. ja niestety nie mam możliwości zająć się osobą starszą, która wymaga całodziennej opieki, dlatego takie miejsce to najlepsze rozwiazanie

prodmax cennik
asą

Re: Problemy ze zdrowiem - słuch

Post autor: asą »

Ja to bym chciała mieć tylko takie problemy... Jednak u mnie sprawa ma się dużo gorzej, a mianowicie mam problem z nerwami. I to do tego stopnia, że albo czeka mnie specjalista, albo co najmniej sklep z cbd https://konopteka.pl/ bym musiała sprawdzić. Moim zdaniem to ważne.
nią

Re: Problemy ze zdrowiem - słuch

Post autor: nią »

Bardzo dużo osób mówi o tym, że rewelacyjna opieka jest właśnie w https://podtopolami.eu/ , sama jestem ciekawa jak to będzie wyglądało, moja mama nie ma za dużych wymagań, ale jednak ja jestem cały dzień w domu i nie mam czasami możliwości zająć się nią.
miłka

Re: Problemy ze zdrowiem - słuch

Post autor: miłka »

Wiele osób starszych ma problemy ze zdrowiem. Dlatego wymagają oni opieki. Jedni doraźnej inni zdecydowanie całodobowej. W Niemczech stale rośnie zapotrzebowanie na opiekunki dla takich ludzi więc poważnie rozważam możliwość podjęcia tam takiej właśnie pracy. Tutaj https://www.czecho.pl/wiadomosci/34412- ... -starszych natrafiłam na artykuł poradnikowy, z którego wiadomości bardzo mnie zainteresowały.
ODPOWIEDZ