Program motywacyjny dla firmy

Polecamy dobre hotele, miejsca od odwiedzenia, sposoby na organizację wycieczki, jak znaleźć porządny sprzęt.
kriskrosś

Program motywacyjny dla firmy

Post autor: kriskrosś »

Poszukuję specjalistów zajmujących się tworzeniem programów motywacyjnych dla firmy. Sami tego nie ogarniemy. Będę wdzięczny za namiary tutaj albo na maila [email protected]
Jędrula

Re: Program motywacyjny dla firmy

Post autor: Jędrula »

Pisałem na maila przed Świętami, ale nie wiem czy nie wpadło do spamu. W mojej firmie korzystamy z programów motywacyjnych, ponieważ wyniki pracowników były fatalne. Obawiałem się nawet, że będę musiał kilka osób zwolnić, ponieważ nie zyski były tak małe, że ledwo starczało na pokrycie kosztów. Robiłem zebrania z pracownikami próbowałem wpłynąć ale nic nie pomagało. Kolega doradził mi, abym skontaktował się z firmą https://i360.com.pl/, którzy zajmują się organizacją programów motywacyjnych. Specjaliści przygotowali program wprost idealny pod mój biznes i moich pracowników. Minęło kilka tygodni od wdrożenia tego programu i zauważyłem olbrzymią poprawę w zaangażowaniu pracowników, a nastepnie miało to odzwierciedlenie w zyskach firmy. Jestem mega zadowolony, cały czas korzystamy z programu, a co najważniejsze nikogo nie musiałem zwolnić.

lenart obuwie
aśka

Re: Program motywacyjny dla firmy

Post autor: aśka »

A gdzie wyposażacie swoje biznesy ? Ja własnie zastanawiam się nad http://montip.com.pl maja sporo ciekawych rzeczy i produktów na sklep wlasnnie.
kapiś

Re: Program motywacyjny dla firmy

Post autor: kapiś »

Potrzebny lokal? To zerknij sobie na oferty na stronie https://www.dobryadres.pl/ofertynieruchomosci/lokale bo może akurat one Was zadowoloną. Lokale dostępne na tej stronie można kupić lub wynająć, więc tutaj jest duża dowolność i wybieracie sobie to, co pasuje do Waszych preferencji.
ODPOWIEDZ