rozwód dobry prawnik Gdańsk

Polecamy dobre hotele, miejsca od odwiedzenia, sposoby na organizację wycieczki, jak znaleźć porządny sprzęt.
Liść

rozwód dobry prawnik Gdańsk

Post autor: Liść »

Hej. Nigdy nie sądziłam że będę musiała prosić o taką pomoc, ale niestety w najbliższym czasie biorę rozwód i potrzebuję pomocy prawnej w tym zakresie. Szukam kogoś z Gdańska, kto byłby w stanie udzielić mi jakiś merytorycznych porad - znacie może kogoś takiego?
Słoń

Re: rozwód dobry prawnik Gdańsk

Post autor: Słoń »

Rozwód to naprawdę ciężki czas, ale kiedyś on minie i będziesz mogła na nowo zacząć żyć pełnią życia. Nie poddawaj się, jeżeli to nie ty jesteś winna rozpadowi waszego małżeństwa. Z pomocą dobrego mecenasa, bez problemu sobie poradzisz. Trzymam kciuki za szybkie rozwiązanie sprawy.
Słoń

Re: rozwód dobry prawnik Gdańsk

Post autor: Słoń »

Wiecie co, moim zdaniem najważniejsze, żeby znaleźć jakąś dobrą kancelarię, która będzie was wspierać w sądzie. Niestety nie znam nikogo takiego, ponieważ mieszkam w zupełnie innej części Polski, natomiast jeżeli potrzebowała byś porozmawiać, to pisz śmiało.
wiśnia

Re: rozwód dobry prawnik Gdańsk

Post autor: wiśnia »

Jestem rozwódką od 4 lat i ani przez chwilę nie żałowałam decyzji o rozwodzie. Teraz mam spokój i jestem naprawdę szczęśliwa. Jeśli chodzi o kancelarią, która mi w tym pomagała, to ja wybrałam mecenasa Mindykowskiego http://www.mindykowski.pl/ To prawdziwy specjalista, który ma ogromne doświadczenie w tym zakresie.

wiśniowski automatyka do bram
Paulina Pęk

Re: rozwód dobry prawnik Gdańsk

Post autor: Paulina Pęk »

Chcesz ustalić, czy twój partner cię zdradza? Masz zamiar sprawdzić, czy opiekunka do dziecka dobrze wywiązuje się z powierzonych zadań? Zastanawiasz się, jak zebrać materiał dowodowy przed zbliżającą się sprawą sądową? Zerknij tutaj https://spyroom.pl/pl/blog/.W tych i innych sytuacjach może przyjść ci na myśl wykorzystanie urządzenia do podsłuchiwania.
ODPOWIEDZ