Wzmocnienie paznokci

Polecamy dobre hotele, miejsca od odwiedzenia, sposoby na organizację wycieczki, jak znaleźć porządny sprzęt.
Jokin

Wzmocnienie paznokci

Post autor: Jokin »

Macie może jakieś pomysły na to, jak wzmocnić paznokcie? W ostatnich miesiącach trochę chorowałam i niestety, odbiło się to na kondycji moich włosów, skóry i paznokci. Dlatego poszukuję jakichś preparatów, które pomogą mi o to zadbać. Suplementy, to jedno, ale słyszałam też, że odżywka do paznokci jest godna uwagi, zamówiłam :)
Ania Kowińska

Re: Wzmocnienie paznokci

Post autor: Ania Kowińska »

Największe szkody powoduje nieumiejętne zdejmowanie lakieru. Trzymanie zbyt dugo w acetonie, albo – o zgrozo – piłowanie własnej płytki paznokcia. Ja też sie przejechałam kilka miesięcy temu na usługach jednej z kosmetyczek. Sprawdzajcie czy są profesjonalne w tym co robią. Obecnie chodzę do Sylwii https://fajnepaznokcie.pl/salon-kosmetyczny/ i szczerze mogę zarekomendować - manicure, pedicure. Nie korzystajcie z usług niesprawdzonych dziewczyn, bo Wasze paznokcie to odchorują.
Gabriela

Re: Wzmocnienie paznokci

Post autor: Gabriela »

Przy regularnym stosowaniu lakieru hybrydowego warto zadbać o odpowiednie preparaty do jego usuwania. Osobiście polecam Remover Soak Off Manicure, który znalazłam pod linkiem https://innsi.pl/pl/p/Remover-Soak-Off- ... -Vynn/1043 i produkt jest nie tylko skuteczny, ale także wyjątkowo delikatny dla skóry dłoni.
iwonamroz

Re: Wzmocnienie paznokci

Post autor: iwonamroz »

Aby wzmocnić paznokcie u stóp, udałam się do gabinetu podologicznego na zabieg, jakim jest pedicure Konin. Serdecznie Wam go polecam. W końcu zadbałam o moje paznokcie :)
Awatar użytkownika
sendi
Posty: 153
Rejestracja: 01 mar 2019, 16:06

Re: Wzmocnienie paznokci

Post autor: sendi »

Niestety wiele osób boryka się z wrastającymi paznokciami - przede wszystkim u stóp. Jeżeli chcecie pozbyć się tego problemu, to warto zainteresować się specjalnymi klamrami. Na stronie https://krakow.bodymove.pl/klamra-wrastajacy-paznokiec/ znajdziecie znacznie więcej informacji na ten temat.
heja

Re: Wzmocnienie paznokci

Post autor: heja »

Od zawsze mam cienkie paznokcie i niestety przez to tradycyjny manicure dość krótko u mnie wytrzymywał. Dopiero jak się pojawiły lakiery hybrydowe pojawiło mi się światełko w tunelu. Jeśli chodzi o bazy to moja ulubiona baza pod hybrydę to taka nadająca kolor, czasami nawet nie daję lakieru już na nią tylko sam top.
ODPOWIEDZ