Zwrot podatku

Polecamy dobre hotele, miejsca od odwiedzenia, sposoby na organizację wycieczki, jak znaleźć porządny sprzęt.
Tuń

Zwrot podatku

Post autor: Tuń »

Właśnie rozliczałam zwrot podatku z Niemiec, skorzystałam z pomocy tej firmy: https://zagranicznerozliczenia.pl/ - wszystko poszło bardzo gładko, firma zajęła się formalnościami, bardzo sprawnie i miło poszła współpraca. Polecam serdecznie.
Awatar użytkownika
majkel
Posty: 189
Rejestracja: 30 cze 2020, 21:55

Re: Zwrot podatku

Post autor: majkel »

Jak najbardziej również jeśli pracujemy cały czas gdzieś za granicą to oczywiście wszelkiego rodzaju zwroty także nam się należą. Jednak ja się na tych kwestiach do końca nie znam i polegam na firmie thompsonstein.com która mnie wspiera w działaniach międzynarodowych.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 273
Rejestracja: 25 lip 2019, 12:46

Re: Zwrot podatku

Post autor: kasiakowa06 »

majkel pisze: ↑03 maja 2021, 19:35 Jak najbardziej również jeśli pracujemy cały czas gdzieś za granicą to oczywiście wszelkiego rodzaju zwroty także nam się należą. Jednak ja się na tych kwestiach do końca nie znam i polegam na firmie thompsonstein.com która mnie wspiera w działaniach międzynarodowych.

Dla mnie też podatki to czarna magia ;) Wszystko w tym temacie robi dla mnie biuro https://rachunkowebiuro.szczecin.pl/

Obrazek
Awatar użytkownika
majkel
Posty: 189
Rejestracja: 30 cze 2020, 21:55

Re: Zwrot podatku

Post autor: majkel »

Tak to prawda takie kwestie są niezwykle ważne ale także moim zdaniem warto jest wiedzieć o nieco na temat wysyłania sprawozdania finansowego do KRS. Ja całkiem niedawno czytałem o tym na stronie http://www.wlasnybiznes.eu/jak-wyslac-s ... k-po-kroku i jestem wręcz przekonany, że właśnie taka wiedza jest po prostu przydatna.
ODPOWIEDZ