1% podatku

Wszystkie wątki, które nie znalazły się w pozostałych kategoriach, podróżnicze i nie tylko.
Awatar użytkownika
Ryxus
Posty: 61
Rejestracja: 16 sty 2019, 18:24

1% podatku

Post autor: Ryxus »

Zastanawiam się, czy każdy z Was pamięta o tym, aby przy okazji rozliczenia rocznego przekazać 1% podatku na jakiś szczytny cel. To jest przecież tak niewiele, a tak bardzo może pomóc osobom, które są poszkodowane przez los. Na przykład wspierając w ten sposób Fundację Szlachetny Gest https://szlachetnygest.pl/ możemy sprawić, że do zdrowia wrócą ciężko chore dzieci. Co Wy na to?
Awatar użytkownika
teofilia
Posty: 75
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:10

Re: 1% podatku

Post autor: teofilia »

Widzę że czym zajmuje się Fundacja Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/ :) Oni przede wszystkim pomagają rodzicom i dzieciakom w zbieraniu pieniążków na kosztowne leczenie. Warto, żebyście ich wsparli, bo robią naprawdę wiele dobrego. Nie odmówią także pomocy nowym podopiecznym, więc możecie się do nich śmiało zgłaszać.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 273
Rejestracja: 25 lip 2019, 12:46

Re: 1% podatku

Post autor: kasiakowa06 »

teofilia pisze: ↑14 cze 2019, 10:16 Widzę że czym zajmuje się Fundacja Szlachetny Gest szlachetnygest.pl :) Oni przede wszystkim pomagają rodzicom i dzieciakom w zbieraniu pieniążków na kosztowne leczenie. Warto, żebyście ich wsparli, bo robią naprawdę wiele dobrego. Nie odmówią także pomocy nowym podopiecznym, więc możecie się do nich śmiało zgłaszać.

Nasza Fundacja Kamienica tez stawia na rozwój dzieci: bawi, pomaga, uczy - https://kamienica1.pl/o-kamienicy/kamienica1-uczy/

Obrazek

tvp gorlice24
ODPOWIEDZ