Adapter zamiast fotelików dziecięcych

Wszystkie wątki, które nie znalazły się w pozostałych kategoriach, podróżnicze i nie tylko.
Awatar użytkownika
afryka
Posty: 159
Rejestracja: 14 sty 2019, 20:46

Adapter zamiast fotelików dziecięcych

Post autor: afryka »

Każdy chce przewozić dzieci bezpiecznie ale ciężko o zamienniki. Tutaj z pomocą przychodzi produkt w postaci pasów https://smartkidbelt.com/pl/ Kosztuje niewiele a ma wszelkie dopuszczenia i atesty. Jeśli dziecko ma powyżej 5 lat to możesz śmiało ich używać. Najlepiej będzie jednak jak zapoznasz się z stroną producenta.
Awatar użytkownika
kalia
Posty: 44
Rejestracja: 03 sty 2019, 13:51

Re: Adapter zamiast fotelików dziecięcych

Post autor: kalia »

Ja jednak jestem zwolenniczką fotelików dla dzieci. Wydaje mi się, że dają większą wygodę i zapewniają bezpieczeństwo. Sklep https://umalucha.pl oferuje szeroki wybór fotelików ale też adaptery i inne akcesoria przydatne dziecku w podróży autem.
Awatar użytkownika
EmilSt
Posty: 5
Rejestracja: 01 paź 2019, 7:02

Re: Adapter zamiast fotelików dziecięcych

Post autor: EmilSt »

Czemu nie :) Ogólnie jeśli chodzi o wybór spacerówki, chusty, czy właśnie fotelików znajdziecie w sklepie https://aberlystore.pl także podczas tworzenia wyprawki warto już odpowiednio wybrać to co będzie potrzebne oraz nie obawiać się niskiej jakości wykonania oraz zawyżonych cen. Praktycznie wszystko do wyprawki możecie znaleźć właśnie u nich.
Awatar użytkownika
osmiornica
Posty: 112
Rejestracja: 07 sie 2019, 18:04

Re: Adapter zamiast fotelików dziecięcych

Post autor: osmiornica »

pasy to dopiero daja wygode ;d dziecko wreszcie nie siedzi sztywno. zreszta producent skb udostepnia wszystkie testy i badania, wiec pokazuje ze bezpieczenstwo dziecka jest tutaj najwazniejsze

anglicyzmy w języku polskim
ODPOWIEDZ