alkoholizm

Wszystkie wątki, które nie znalazły się w pozostałych kategoriach, podróżnicze i nie tylko.
gośka

alkoholizm

Post autor: gośka »

Dzień dobry. Mieliście kiedyś problem z uzależnieniem od alkoholu? Ja nie tak dawno przeszłam leczenie alkoholizmu w bardzo dobrej klinice jaką jest https://medox.org.pl/leczenie-choroby-alkoholowej/ . Tutaj otrzymałam profesjonalną pomoc i powoli staje na nogi.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 273
Rejestracja: 25 lip 2019, 12:46

Re: alkoholizm

Post autor: kasiakowa06 »

gośka pisze: ↑24 sie 2021, 19:33 Dzień dobry. Mieliście kiedyś problem z uzależnieniem od alkoholu? Ja nie tak dawno przeszłam leczenie alkoholizmu w bardzo dobrej klinice jaką jest medox.org.pl/leczenie-choroby-alkoholowej/ . Tutaj otrzymałam profesjonalną pomoc i powoli staje na nogi.
Niestety mój dobry znajomy jest alkoholikiem. Wiem, że za miesiąc jedzie na terapię do https://wyspasozo.pl/oferta/terapia-alkoholowa/
michał56

Re: alkoholizm

Post autor: michał56 »

Problem ten na szczęście nigdy nie dotknął mnie osobiście. Natomiast mój kolega popadł w alkoholizm kiedy zerwała z nim dziewczyna. Udało mi się namówić go na leczenie. Mianowicie było to [URL=https://esperalkrakow.com/esperal-chrza ... rg-bochnia]zaszycie alkoholowe w Bochni/URL]. Esperal to specjalny, umieszczany pod skórą lek, który może być pierwszym etapem w leczeniu uzależnienia. Dzięki niemu można pozbyć się nałogu i nie powracać do niego przez długi czas lub całkowicie z nim wygrać.
Róża

Re: alkoholizm

Post autor: Róża »

Musicie tutaj zadbać o to, by zawsze sięgać po jak najlepszą pomoc w tym zakresie. Przecież w https://psychomedic.online/ możecie skorzystać ze wsparcia sprawdzonych psychiatrów, którzy pomogą Wam wrócić do siebie. To bardzo ważna rzecz, więc nie ma co tracić czasu. Warto skorzystać z tej możliwości już teraz.
ODPOWIEDZ