brama na pilota

Wszystkie wątki, które nie znalazły się w pozostałych kategoriach, podróżnicze i nie tylko.
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 144
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:18

brama na pilota

Post autor: Bodzio12 »

Myślicie że warto zainwestować w automatyczną bramę garażową? Ile to w ogóle kosztuje?
Awatar użytkownika
Karola123
Posty: 50
Rejestracja: 24 cze 2020, 13:28

Re: brama na pilota

Post autor: Karola123 »

Brama garażowa na pilota to moim zdaniem super inwestycja w bezpieczeństwo i wygodę. Firma https://www.novoferm.pl/automatyka-i-napedy-do-bram/ która właśnie zajmuje się automatyką i napędem do bram bardzo ładnie to opisuje. Koniecznie zobacz na stronę i poczytaj. Polecam.
Awatar użytkownika
Bercia
Posty: 22
Rejestracja: 26 lis 2019, 14:43

Re: brama na pilota

Post autor: Bercia »

Super inwestycja dopóki się nie zepsuje :) Musimy właśnie skontaktować się z tą firmą https://www.grodex.pl/serwis-naprawa-br ... -zgorzelec , bo oferują oni precyzyjne naprawy bram oraz ogrodzeń. Korzystała z ich usług już moja kuzynka i bardzo wychwalała ich dokładność i rzetelność. To bardzo ważne, dlatego najlepiej brać pod uwagę usługi, które są sprawdzone i najlepiej polecone.
Awatar użytkownika
dextermorgan
Posty: 298
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:19

Re: brama na pilota

Post autor: dextermorgan »

Ja wymieniając elektrykę mam zamiar zamontować kilka sterowników swiatła, widziałem takie urządzenia na stronie https://www.fif.com.pl/pl/ mają tutaj bardzo dużo ciekawych rozwiazań odnośnie domów inteligentnych, z pewnością warto będzie się rozejrzeć jeszcze za innymi urządzeniami.
Awatar użytkownika
manka001
Posty: 208
Rejestracja: 27 maja 2020, 14:24

Re: brama na pilota

Post autor: manka001 »

Na pewno warto zastanowić się jakie napędy do bram przesuwanych będą najbardziej odpowiednie i dopasowane. W tym wypadku również istotne jest znalezienie najlepszych rozwiązań technicznych w tym wymiarze. W tej kwestii zachęcam do zajrzenia na https://www.somfy.pl/produkty/bramy-i-a ... y-wjazdowe gdzie znajdziesz bardzo wiele nowoczesnych propozycji.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 273
Rejestracja: 25 lip 2019, 12:46

Re: brama na pilota

Post autor: kasiakowa06 »

Karola123 pisze: ↑22 sie 2020, 14:48 Brama garażowa na pilota to moim zdaniem super inwestycja w bezpieczeństwo i wygodę. Firma www.novoferm.pl/automatyka-i-napedy-do-bram/ która właśnie zajmuje się automatyką i napędem do bram bardzo ładnie to opisuje. Koniecznie zobacz na stronę i poczytaj. Polecam.

Także uważam, że najwygodniej z pilotem. U nas taka bramę montowali spece z NOWAK Sp. z o. o http://www.nowakbramy.pl/realizacje/
Władysław

Re: brama na pilota

Post autor: Władysław »

Mogę Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę https://sklep.msalamon.pl/ , na której znajdziecie ofertę internetowego sklepu z elektroniką, który jest prowadzony przez eksperta i pasjonate w tym temacie. Wielokrotnie robiłem zakupy w tym sklepie i nigdy nie było problemów z dostawą.
Zośka

Re: brama na pilota

Post autor: Zośka »

Firmy i hale magazynowe czy hale produkcyjne powinny zakupić bramy przeciwpożarowe które zdecydowanie poprawią bezpieczeństwo. Takie bramy można znaleźć w ofercie firmy https://allfire.pl/kategoria/bramy-przeciwpozarowe/ to atrakcyjna dobra oferta. Koniecznie sprawdźcie. Polecam
ODPOWIEDZ