Budowa studni

Wszystkie wątki, które nie znalazły się w pozostałych kategoriach, podróżnicze i nie tylko.
hańcia

Budowa studni

Post autor: hańcia »

Jak się okazało, nam z budowy zostało jeszcze kilka tysięcy i wiem, że na pewno będziemy myśleć o tym, co można, a czego nie można zrobić. I jakby co, będziemy także sprawdzać możliwości, jeśli chodzi o inne ekonomiczne i ekologiczne rozwiązania. Tylko powiedzcie nam, czy pompa głębinowa do studni to konieczność? A może można z tego zrezygnować?
pustółka

Re: Budowa studni

Post autor: pustółka »

Ogólnie nie jestem specjalistą, ale mam w domu kogoś, kto się na tym zna. Hydraulika, u którego leżą takie https://www.dambat.pl/pobierz.html katalogi, jak i inne. Od lat słyszę tylko do niego, że w kwestii pomp, lepszego stosunku jakości do ceny nie da Wam nic poza tą firmą. My też będziemy od nich zakładać, to nie ma to tamto w ogóle.
Awatar użytkownika
majkel
Posty: 189
Rejestracja: 30 cze 2020, 21:55

Re: Budowa studni

Post autor: majkel »

Tak naprawdę sama budowa studni jest czymś niezwykle ważnym i ja jestem zdania, że również na pewno przyda nam się posiadanie odpowiednich pomp. Ja jakiś czas temu widziałem doskonałą pompy pionowe https://www.dostudni.pl/pompy-pionowe,c118.html i w sumie już nawet na jedna z nich się zdecydowałem. Bardzo spodobała mi się pompa https://www.dostudni.pl/pompa-pionowa-c ... d4358.html i jak najbardziej sprawdza się w pracy bardzo dobrze.
Małek

Re: Budowa studni

Post autor: Małek »

Jak najbardziej sama budowa studni jest czymś niezwykle ważnym i ja również jestem zdania, że fajnie jest mieć ciągły i niezakłócony dopływ wody. MI również podoba się to co przeczytałem na stronie https://radomsko24.pl/poznaj-rozne-rodz ... ebie-29921 i jestem zdania, że właśnie pompa do wody to również jest ważna kwestia.
ODPOWIEDZ