Ciekawy horror

Wszystkie wątki, które nie znalazły się w pozostałych kategoriach, podróżnicze i nie tylko.
Awatar użytkownika
tormund90
Posty: 218
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:53

Ciekawy horror

Post autor: tormund90 »

Moja przyjaciółka i ja właśnie wybieramy się na babski weekend poza miasto. Mam zamiar wziąć laptopa i chciałam załatwić nam parę filmów do oglądanie. Możecie polecić coś ciekawego z gatunku jakim jest horror? A może nawet polski horror, jeśli takowy znacie :)
Awatar użytkownika
dextermorgan
Posty: 298
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:19

Re: Ciekawy horror

Post autor: dextermorgan »

Mogę Ci polecić film, który dopiero wejdzie do kin, mianowicie "W lesie dziś nie zaśnie nikt". Gra tam m.in. Wieniawa, Gąsiewska ale także wiele innych utalentowanych, doświadczonych aktorów. Dajcie znać, co sądzicie o zwiastunach :)
Awatar użytkownika
pejsan
Posty: 573
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:24

Re: Ciekawy horror

Post autor: pejsan »

Kliknij w tę witrynę aby poszerzyć wiedzę na ten temat https://monitori.pl/pobieranie-plikow-z-youtube/

sąd nowy sącz
Awatar użytkownika
Iwonka5
Posty: 168
Rejestracja: 07 paź 2019, 21:30

Re: Ciekawy horror

Post autor: Iwonka5 »

Taki stricte horror to to nie jest, ale na pewno jakiś podgatunek horroru. Film może nie należy do najlepszych, ale szczerze mówiąc i tak jestem pozytywnie zaskoczona, nie był taki zły. Oglądałam u siebie w domu na Netfliksie :) Mam w sumie fajny telewizor, dużo kanałów filmowych to mogę oglądać co nie:) Stronka https://www.taniomania.pl/t/telewizory-led-43-cale bardzo mi pomogła jak szukałam telewizora.
93AndrzęJJ

Re: Ciekawy horror

Post autor: 93AndrzęJJ »

Szczerze mówiąc to teraz chyba nie za bardzo kręcą jakieś horrry. Ogólnie muszę powiedzieć, że kiedyś bardzo dużo oglądałem takich filmów, ale teraz raczej to już nie jest dla mnie. Chyba człowiekowi z wiekiem szybciej puszczają nerwy i tym podobne. A u Was jak to wygląda?
ODPOWIEDZ