Detoks alkoholowy

Wszystkie wątki, które nie znalazły się w pozostałych kategoriach, podróżnicze i nie tylko.
dąbka

Detoks alkoholowy

Post autor: dąbka »

Cześć wszystkim. Mój kuzyn popadł w ciąg alkoholowy, choć wyszedł z nałogu jakiś czas temu. Teraz gdy napotkało go w życiu kilka nieprzyjemnych wydarzeń, znów sięgnął po kieliszek. Chciałam polecić mu terapię, jednak obił mi się jeszcze o uszy temat detoksu. Czy ktoś wie na czym polega zabieg?
vikuś

Re: Detoks alkoholowy

Post autor: vikuś »

Odtrucie alkoholowe jest polecane przy leczeniu tzw. Alkoholowego Zespołu Abstynencyjnego. W trakcie jego trwania podawane są elektrolity oraz witaminy. Odtrucie alkoholowe prowadzone jest przez specjalistów – ratowników medycznych. Mój znajomy odbył zabieg odtrucia alkoholowego w Sieradzu i bardzo sobie cenił panującą w gabinecie atmosferę. Czas odtruwania alkoholowego jest uzależniony od dawki alkoholu przez nas spożytej, a także długości ciągu alkoholowego.
jadźka

Re: Detoks alkoholowy

Post autor: jadźka »

Muszę przyznać, że naprawdę bardzo dobry detoks alkoholowy znajdziecie w tej placówce: Ośrodek Krajna. Wydaje mi się, że posiadają najlepiej wykwalifikowanych specjalistów oraz naprawdę świetnie wyposażony ośrodek, w którym bezproblemowo wypoczniecie oraz zrobicie duży krok naprzód w waszym życiu. Moim zdaniem warto.
ODPOWIEDZ