Dobry adwokat

Wszystkie wątki, które nie znalazły się w pozostałych kategoriach, podróżnicze i nie tylko.
Wić

Dobry adwokat

Post autor: Wić »

Dobry adwokat, najlepiej z Łodzi - czy ktoś może polecić kogoś takiego? Jaka jest cena za poradę prawną w sprawie cywilnej? Jak długo się czeka na taką poradę?
Awatar użytkownika
molinn
Posty: 44
Rejestracja: 29 maja 2019, 16:06

Re: Dobry adwokat

Post autor: molinn »

Z Łodzi to akurat trudno, ponieważ to nie moje miejsce zamieszkania. Gdyby ktoś w woj. zachodniopomorskim czy na Pomorzu szukał adwokata to zdecydowanie polecam Łukasza Węgłowskiego. Jego kancelaria mieści się w Szczecinie. Nie boi się trudnych, skomplikowanych spraw, to bardzo doświadczony adwokat, miałam do niego pełne zaufanie. U mnie to był rozwód z orzekaniem o winie męża, bez pana Łukasza bym sobie nie poradziła.
dałka1

Re: Dobry adwokat

Post autor: dałka1 »

Dobry adwokat będzie potrzebny jeśli chodzi o kredyt we frankach. Teraz prawo jest po stronie frankowiczów, ale samo z siebie nic się nie zmieni. Trzeba dochodzić swoich roszczeń wobec banku, który wiadomo jakie ma podejście. Dlatego to musi być ktoś kto specjalizuje się w tym temacie, zna problemy frankowiczów i wie co można zrobić. Właśnie w https://cleverstep.pl/ można na taką pomoc liczyć. Trzeba najpierw sprawdzić umowę kredytową pod kątem klauzul niedozwolonych, żeby ocenić co da się zrobić. Taka analiza jest bezpłatna, dopiero później podpisuje się umowę na współpracę.
Kasia36
Posty: 90
Rejestracja: 13 maja 2020, 21:19

Re: Dobry adwokat

Post autor: Kasia36 »

Jaki Wrocław adwokat? Słyszałam, że pan Krzysztoporski jest bardzo dobry jeżeli chodzi o sprawy karne. Moja koleżanka zatrudniła go, gdy jej syn został niesłusznie oskarżony i sprawę udało się wygrać. Macie jeszcze jakichś adwokatów we Wrocławiu, których możecie polecić?
Awatar użytkownika
manka001
Posty: 208
Rejestracja: 27 maja 2020, 14:24

Re: Dobry adwokat

Post autor: manka001 »

Potrzebujesz wsparcia pod względem prawnym? W czasie życia powstały pewne niejasności, które trzeba rozwiązać notarialnie? Warto w takim wypadku, skorzystać z pomocy osoby znającej się na temacie i świadomej tego, jak należy dalej postawić. W takim wypadku polecam skorzystać ze wsparcia kancelarii https://piatekchemycz.pl/ która pozwoli na działanie i funkcjonowanie na najwyższym poziomie.
piłka

Re: Dobry adwokat

Post autor: piłka »

Jakiej sprawy ma to dotyczyc? Przy sprawach karnych na pewno warto zgłosić się do http://www.adwdomaradzka.pl/ Mnie adwokat Domradzka bardzo pomogla po tym jak kilku innych adwokatów odmówiło mi pomocy. Myślałam, że przegram w sądzie, ale nic z tych rzeczy - udało się wygrać !

k-all
pikał

Re: Dobry adwokat

Post autor: pikał »

Według mnie warto się zastanowić nad prawnikiem. Ja korzystam akurat z radcy prawnego, a konkretnie z Kancelarii Sobczak Maciejewska Zając i nie uważam, by jakaś inna kancelaria była lepsza. Panie wkładają ogrom pracy i chęci w to co robią, także sprawdźcie jak poradzą sobie z waszymi problemami.
Awatar użytkownika
majkel
Posty: 189
Rejestracja: 30 cze 2020, 21:55

Re: Dobry adwokat

Post autor: majkel »

Osobiście nigdy nie miałem jeszcze okazji korzystać właśnie z takich usług, ale nigdy nie wiem kiedy może się to przytrafić. Mogę dodać, że mnie interesuje najbardziej prawo rodzinne. Nawet niedawno czytałem na stronie https://artelis.pl/artykuly/77834/co-zr ... zicielskie co należy zrobić aby ograniczyć prawa rodzicielskie.
łucja

Re: Dobry adwokat

Post autor: łucja »

Ja tylko w sumie korzystałam z usług Porady prawne online i szczerze mogę ci polecić tą firmę. Bardzo angażują się w sprawy klienta dzięki czemu wiesz, że twoja sprawa znajduje się w dobrych rękach. Dodatkowo cena za taką usługę jest naprawdę niższa niż w przypadku tradycyjnego spotkania
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 273
Rejestracja: 25 lip 2019, 12:46

Re: Dobry adwokat

Post autor: kasiakowa06 »

piłka pisze: ↑30 mar 2021, 8:03 Jakiej sprawy ma to dotyczyc? Przy sprawach karnych na pewno warto zgłosić się do adwdomaradzka.pl Mnie adwokat Domradzka bardzo pomogla po tym jak kilku innych adwokatów odmówiło mi pomocy. Myślałam, że przegram w sądzie, ale nic z tych rzeczy - udało się wygrać !


Dokładnie, różne są specjalizacje. Od prawa medycznego polecam adwokat Sediel https://adwokat-seidel.pl/

Obrazek
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 273
Rejestracja: 25 lip 2019, 12:46

Re: Dobry adwokat

Post autor: kasiakowa06 »

dałka1 pisze: ↑20 sty 2021, 21:31 Dobry adwokat będzie potrzebny jeśli chodzi o kredyt we frankach. Teraz prawo jest po stronie frankowiczów, ale samo z siebie nic się nie zmieni. Trzeba dochodzić swoich roszczeń wobec banku, który wiadomo jakie ma podejście. Dlatego to musi być ktoś kto specjalizuje się w tym temacie, zna problemy frankowiczów i wie co można zrobić. Właśnie w cleverstep.pl można na taką pomoc liczyć. Trzeba najpierw sprawdzić umowę kredytową pod kątem klauzul niedozwolonych, żeby ocenić co da się zrobić. Taka analiza jest bezpłatna, dopiero później podpisuje się umowę na współpracę.
Zdecydowanie przy takich problemach potrzebna jest kancelaria frankowa - serdecznie polecam fachowców z https://odfrankuj.org/

Obrazek
izabelaskorupska

Re: Dobry adwokat

Post autor: izabelaskorupska »

Jeśli chodzi o kancelarię radców prawnych, która specjalizuje się w doradztwie prawnym przedsiębiorstwom to ze swojej strony mogę polecić https://jdp-law.pl/. Kancelaria zajmuje się przede wszystkim sprawami z zakresu budownictwa, infrastruktury, nieruchomości, nowoczesnych technologii, ale doradza też bankom czy funduszom inwestycyjnym. Podejście jest fachowe, a prawnicy pracujący w kancelarii dysponują naprawdę sporą wiedzą i są w stanie doradzić w nawet najbardziej zawiłej sprawie.
gelis

Re: Dobry adwokat

Post autor: gelis »

Masz problem prawny, który wymaga specjalistycznej pomocy? Rozważ konsultację z prawnikiem! Doświadczeni profesjonaliści z https://adwokatsniadekkrol.pl/adwokat-zdunska-wola/ mogą zapewnić wsparcie i wskazówki, których potrzebujesz, aby poradzić sobie ze swoją sytuacją.
Awatar użytkownika
dextermorgan
Posty: 298
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:19

Re: Dobry adwokat

Post autor: dextermorgan »

Jeśli pragniecie, aby wsparcie zapewniła Wam w Niemczech odpowiednia kancelaria prawnicza, to z mojego punktu widzenia warto skorzystać z takiej usługi. Na przykład ta kancelaria https://www.aberlinus.eu/adwokat-niemcy/ z pewnością sprosta Waszym oczekiwaniom. Jeśli szukacie stosownego miejsca, w którym mają doświadczenie z Postępowanie karne w Niemczech, to tam na pewno zyskacie odpowiednie wsparcie.
Wanda

Re: Dobry adwokat

Post autor: Wanda »

Dobry adwokat to podstawa również przy rozwodach, nie trzeba się wtedy martwić jak napisać odpowiedź na pozew rozwodowy oraz jak uargumentować rozwód z orzeczeniem o winie.
tormund

Re: Dobry adwokat

Post autor: tormund »

Jeśli potrzebujecie wsparcia merytorycznego adwokata ze sporą dozą potwierdzonego doświadczenia, to moim zdaniem warto zajrzeć tutaj: https://adwokatsiwek.pl/adwokat-opoczno/ - kancelaria adwokacka Opoczno. Na stronie znajdziecie szereg usług, którymi trudzi się wyżej wymieniona kancelaria. Jeśli nie znaliście ich wcześniej, to moim zdaniem warto nadrobić zaległości.
Nell

Re: Dobry adwokat

Post autor: Nell »

Trudno dziś znaleźć zaufanego prawnika. Przyznam, że poszukując kancelarii dla siebie, kierowałam się głównie opiniami innych klientów. Tak trafiłam do Legaleo - Kancelarii Wojas Pawlak. Wszystko załatwili tak, jak trzeba. Dzięki nim dość szybko się rozwiodłam. Zadbali o formalności i nie musiałam się niczym martwić.
ODPOWIEDZ