Drony, technologia - pomoc

Wszystkie wątki, które nie znalazły się w pozostałych kategoriach, podróżnicze i nie tylko.
Awatar użytkownika
mleczko90
Posty: 60
Rejestracja: 30 wrz 2019, 16:39

Drony, technologia - pomoc

Post autor: mleczko90 »

dzieńdobry
Podoba mi się latanie dronami i cała ta technologia. Chciałbym pracować w jakiejś firmie albo założyć własną firmę. W jakich dziedzinach są wykorzystywane drony, czym warto się zainteresować? Mam zrobione wszystkie papiery żeby móc latać dronami. teraz zajmuje się kręceniem filmów ale szukam jakiejś branży z większymi wyzwaniami.Widziałem że np. firma https://skysnap.pl/ortofotomapa/ wykorzystuje drony w budownictwie i ubezpieczeniach, gdzie jeszcze można? Gdzie szukają pracowników bo ofert pracy jakoś nie widać niestety.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Regina
Posty: 63
Rejestracja: 17 cze 2019, 13:59

Re: Drony, technologia - pomoc

Post autor: Regina »

Popytaj na forach od tego. Na pewno jest mnóstwo takich stron gdzie skutecznie się doradzisz.
Myślę więc jestem.
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 105
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:40

Re: Drony, technologia - pomoc

Post autor: kozi44 »

Dla każdego z was kogo interesuje temat technologii i nowinek z tego świata, dobrym będzie moim zdaniem zajrzeć do tego artykułu https://apagroup.pl/apalab/8-trendow-te ... no-w-2020/ . Znajdziecie tu na pewno sporo ciekawych i wartych uwagi informacji na ten temat
Awatar użytkownika
linka
Posty: 105
Rejestracja: 27 maja 2019, 19:24

Re: Drony, technologia - pomoc

Post autor: linka »

Tutaj https://megadron.pl/pl/info/wypozyczaln ... li-34.html radzę sobie zerknąć. Jest tam bowiem ciekawa oferta, jeśli chodzi o drony. Można je bowiem wypożyczyć i wypróbować czy dany model nam się podoba czy też nie i czy jest funkcjonalny. Przemyślcie koniecznie takie rozwiązanie, bo jest to niezwykle praktyczne.
Śnieżka

Re: Drony, technologia - pomoc

Post autor: Śnieżka »

W temacie dronów chyba wszystko wiedzą specjaliści Z MegaDron. A z tego, co słyszałam właśnie szykowana jest premiera najnowszego modelu DJI https://megadron.pl/pl/products/dji-mav ... 25559.html . Każdy nowy model drona DJI wchodzący na rynek wzbudza emocje.
aniś

Re: Drony, technologia - pomoc

Post autor: aniś »

A tutaj https://ironsky.pl/serwis-dronow-dji/ już zaglądaliście? Jeśli nie, to myślę, że warto. Jest tam bowiem namiar na serwis dronów, który oferuje wiele ciekawych i praktycznych propozycji. Niewątpliwie można tam naprawić swój sprzęt. Wiadomo, że drony nie tylko wymagają przeglądów, ale też trzeba się liczyć z tym, że mogą ulec awarii.
Śnieżka

Re: Drony, technologia - pomoc

Post autor: Śnieżka »

aniś pisze: ↑04 maja 2021, 22:30 A tutaj https://ironsky.pl/serwis-dronow-dji/ już zaglądaliście? Jeśli nie, to myślę, że warto. Jest tam bowiem namiar na serwis dronów, który oferuje wiele ciekawych i praktycznych propozycji. Niewątpliwie można tam naprawić swój sprzęt. Wiadomo, że drony nie tylko wymagają przeglądów, ale też trzeba się liczyć z tym, że mogą ulec awarii.
Myślę, że warto tu wspomnieć, że ta firma buduje także drony na indywidualne zamówienia. Wystarczy określić czego się oczekuje i w https://ironsky.pl/serwis-dronow-dji/budowa-dronow/ wykonają taki sprzęt dla Ciebie.
Awatar użytkownika
pejsan
Posty: 573
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:24

Re: Drony, technologia - pomoc

Post autor: pejsan »

Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego nie zwlekaj i kliknij w ten link http://www.koptech.com.pl/transport-konstrukcji/
ODPOWIEDZ