Dzień Kobiet

Wszystkie wątki, które nie znalazły się w pozostałych kategoriach, podróżnicze i nie tylko.
Romuś

Dzień Kobiet

Post autor: Romuś »

Długo zastanawiałem się nad prezentem z tej okazji i doszłem do wniosku że, kobietę trzeba gdzieś zabrać, zamiast wręczyć jej tylko tulipana! Można postawić na tanie apartamenty Wrocław i taką romantyczną wycieczkę sprawić radość swojej kobiecie. Co myślicie na ten temat, bo mi nic innego nie przychodzi do głowy.
Oluś

Re: Dzień Kobiet

Post autor: Oluś »

Raczej z wyjazdami, hotelami teraz jest krucho - wszystko pozamykane. Więc może skorzystaj z oferty tu https://smaczajama.pl/pl/p/Wino-Neleman ... C75l/10826 Dobre wytrawne wino będzie dobrym dodatkiem np do przygotowanej przez ciebie kolacji. Wiem że moja żona będzie zadowolona - lubi gdy szykuję sam kolacje przy świecach. Oczywiście należy pamiętać o bukiecie ulubionych kwiatów.
ewuś

Re: Dzień Kobiet

Post autor: ewuś »

Ja zawsze dostaję od męża w prezencie książki. Wie że bardzo lubię czytać i wie co czytam. Dlatego bardzo się cieszę że znalazł dla mnie drugi tom książki tu https://www.taniaksiazka.pl/dwor-rusale ... 99299.html Książka o dziewczynie która straciła wszystko, od swojej księgarni po ukochnego mężczyznę. Mam nadzieję, że drugi tom jest tak samo dobry jak pierwszy.
Maryś

Re: Dzień Kobiet

Post autor: Maryś »

Moja żona ma problemami ze stawami. Długo zastanawiałem się jak jej pomóc. Kolega pokazał mi tą ofertę tu https://www.marbo-sport.pl/product-pol- ... a-HMS.html Ta piłka nie tylko służy do ćwiczeń. Wypustki na piłce w czasie ćwiczeń masują i poprawiają min elastyczność stawów. Piłka na Dzień Kobiet - okazała się dobrym prezentem.
łucja89

Re: Dzień Kobiet

Post autor: łucja89 »

Hej kobitki. Pochwalę się. Odstałam od męża prosecco z https://culaccino.pl/ Moje ulubione. Bąbelki zawsze uderzają mi delkatnie do głowy, i ten smak <3 jakie jest wasze ulubione winko? mi podchodzi tylko prosecco, nie lubie innychodmian, zoladek tez nei trawi xd
ODPOWIEDZ