Filmowanie z drona - co o tym myślicie?

Wszystkie wątki, które nie znalazły się w pozostałych kategoriach, podróżnicze i nie tylko.
kaśka

Filmowanie z drona - co o tym myślicie?

Post autor: kaśka »

Hej, od jakiegoś czasu szukam jakiegoś ciekawego i innowacyjnego pomysłu na udokumentowanie i uwiecznienie postępów prac budowlanych. Te, jak wiadomo są zwykle mocno rozciągnięte w czasie. Z uwagi na brak pomysłu zaczęłam szukać inspiracji. Moim zdaniem świetne rozwiązanie znajduje się tutaj http://build-lapse.com/filmowanie-z-drona-gdansk/ . Takie filmowanie w drona to świetna sprawa bo można pokazać dany obiekt z zupełnie innej perspektywy.

epa omega 3
polinaś

Re: Filmowanie z drona - co o tym myślicie?

Post autor: polinaś »

Pomysł ciekawy i wart uwagi. Problemem może być tylko wybór odpowiedniego sprzętu, bo nie da się ukryć, że jest wiele różnych ciekawych propozycji na rynku i czasem trudno się na coś zdecydować. Na pewno tutaj https://megadron.pl/pl/products/dji-mat ... 24499.html można się na spokojnie rozejrzeć. Jest tam bowiem wiele różnych opcji do wyboru.
pawełek

Re: Filmowanie z drona - co o tym myślicie?

Post autor: pawełek »

Oferujemy Wam https://konopny-sklep.pl/invex-remedies wyjątkowe filmowanie Waszego ślubu i wesela, pełne prawdziwych emocji, niekonwencjonalnych pomysłów oraz nowoczesności. Do każdej pary podchodzimy indywidualnie, z pełnym zaangażowaniem. Gwarantujemy zadowolenie oraz niezapomniane wrażenia.
ODPOWIEDZ