Gabinet okulistyczny Szczecin

Wszystkie wątki, które nie znalazły się w pozostałych kategoriach, podróżnicze i nie tylko.
Awatar użytkownika
pieknyolek
Posty: 80
Rejestracja: 17 lip 2019, 11:53

Gabinet okulistyczny Szczecin

Post autor: pieknyolek »

Poszukuje dobrego okulista Szczecin dla mojego dziecka. Polecacie kogoś? Koniecznie ze Szczecina!
Awatar użytkownika
Marika23
Posty: 32
Rejestracja: 28 lut 2020, 2:56

Re: Gabinet okulistyczny Szczecin

Post autor: Marika23 »

Podłączę się pod pytanie. W obecnej sytuacji zależałoby mi na jakiejś klinice czy gabinecie prywatnej, gdzie nie będzie dużo ludzi. Córka narzeka, że niezbyt dobrze widzi. Robiłyśmy nawet wstępny test na astygmatyzm na stronie https://www.acuvue.pl/zdrowie-oczu/astygmatyzm. Niestety wyszedł pozytywny. Chciałabym jak najszybciej pójść do okulisty z córką. Problemy z widzeniem przeszkadzają jej w nauce. Od kilku dni boli ją także głowa.
Awatar użytkownika
Wilkowy22
Posty: 20
Rejestracja: 10 mar 2019, 23:32

Re: Gabinet okulistyczny Szczecin

Post autor: Wilkowy22 »

Coraz więcej osób ma astygmatyzm i różne wady wzroku. Na szczęśćie aktualnie można używać soczewek lub nosić okulary. Alternatywą jest również laserowa korekcja wzorku. Coraz więcej osób się na nią decyduje, bo jest to skuteczna poprawa wzroku. A zabiegi są małoinwazyjne.
KamilllaŁ

Re: Gabinet okulistyczny Szczecin

Post autor: KamilllaŁ »

Najbardziej profesjonalną kliniką okulistyczną w Szczecinie jest Optegra. Ja u nich miałam robioną korekcję wzorku laserem metodą Lentivu. Zabieg wykonywała u mnie doktor Estera Igras, którą serdecznie polecam. Świetna specjalistka!
Śnieżka

Re: Gabinet okulistyczny Szczecin

Post autor: Śnieżka »

Wilkowy22 pisze: ↑22 wrz 2020, 22:30 Coraz więcej osób ma astygmatyzm i różne wady wzroku. Na szczęśćie aktualnie można używać soczewek lub nosić okulary. Alternatywą jest również laserowa korekcja wzorku. Coraz więcej osób się na nią decyduje, bo jest to skuteczna poprawa wzroku. A zabiegi są małoinwazyjne.
To prawda. Co raz więcej osób decyduje się na takie zabiegi, a to oznacza, że nie są już tak kosztowne. Choć przy astygmatyzmie sprawa jest trochę bardziej skomplikowana, to co raz szersze grono pacjentów https://blikpol.pl/astygmatyzm-co-to-leczenie może cieszyć się doskonałym wzrokiem.
Wróbel

Re: Gabinet okulistyczny Szczecin

Post autor: Wróbel »

Jak szukacie okularów przeciwslonecznych dobrych marek to zobaczcie tu https://eyewear24.net/product-pol-49521 ... 7-0T7.html bardzo duży wybór dla kobiet, mężczyzn a nawet dla dzieci. Ciekawe wzory. ładne kolory. Każdy coś dla siebie wybierze
martuśka

Re: Gabinet okulistyczny Szczecin

Post autor: martuśka »

Na moje szczęście w salonie http://www.optyk.slupsk.pl/pl na miejscu robią badania wzroku przez co można oszczędzić sporo czasu na wizytach lekarskich, a ja mogłam od razu dobrać odpowiednie soczewki :) ogromna wygoda!
Grześ

Re: Gabinet okulistyczny Szczecin

Post autor: Grześ »

Ja okulary korekcyjne dla siebie wybieram w dobrze zaopatrzonym sklepie internetowym. Ostatnio spodobała mi się ta oferta tu https://iokulary.pl/product-pol-42157-O ... 213-B.html Okulary znanej marki i cenionej przez klientów. Okulary metalowe, lekkie i wygodne. Przy tym modne i eleganckie. Z gwarancją na 24 m-ce.
Wawrzyńska

Re: Gabinet okulistyczny Szczecin

Post autor: Wawrzyńska »

W Szczecinie bezapelacyjnie najlepsza jest Optegra. Mojej mamie udało się tam mieć operację usunięcia zaćmy. Ciesze się bardzo, bo na NFZ nigdy byśmy się nie doczekali.
Awatar użytkownika
tamara5
Posty: 90
Rejestracja: 08 gru 2019, 15:28

Re: Gabinet okulistyczny Szczecin

Post autor: tamara5 »

Ja całkiem niedawno miałam problemy ze wzrokiem... Okazało się ze to zaćma i to w tak młodym wieku ! w szoku byłam, na szczescie dr Czubak z kliniki mega lens, zrobił operację bezboleśnie i problem mój już nie wrócił.
WietrzykowskaŻ

Re: Gabinet okulistyczny Szczecin

Post autor: WietrzykowskaŻ »

Mama miała operację zaćmy w Szczecinie w Optegrze u doktor Ewy Spoz. Wszystko poszło wzorcowo. W Szczecinie to najlepsza klinika okulistyczna, mają tam specjalistów od każdej poddziedziny okulistyki. Wzrok mamy tylko jeden więc koniecznie trzeba o niego dbać.
ćma255

Re: Gabinet okulistyczny Szczecin

Post autor: ćma255 »

WietrzykowskaŻ pisze: ↑20 lut 2021, 16:18 Mama miała operację zaćmy w Szczecinie w Optegrze u doktor Ewy Spoz. Wszystko poszło wzorcowo. W Szczecinie to najlepsza klinika okulistyczna, mają tam specjalistów od każdej poddziedziny okulistyki. Wzrok mamy tylko jeden więc koniecznie trzeba o niego dbać.
Dokładnie, trzeba o niego dbać. Ja mam okulary ale myślę by ogarnąć sobie też soczewki, tak o by były bo czasami są wygodniejsze. Na bezokularow.pl znalazłam bardzo fajny sklep, są tam soczewki i masa akcesoriów.
MichałŁ

Re: Gabinet okulistyczny Szczecin

Post autor: MichałŁ »

Ja tak, jak i kilka osób wyżej polecam szczecińską Optegrę. Klinik okulistycznych w Szczecinie kilka jest, ale Optegra jest chyba najlepsze. Dobrych specjalistów mają, wykwalifikowanych i też nowoczesne metody leczenia. Śmiało możecie się tam udać. Teraz podczas pandemii przyjmują pacjentów przestrzegając wszelkich restrykcji.
Źrebak21

Re: Gabinet okulistyczny Szczecin

Post autor: Źrebak21 »

Marika23 pisze: ↑22 kwie 2020, 5:17 Podłączę się pod pytanie. W obecnej sytuacji zależałoby mi na jakiejś klinice czy gabinecie prywatnej, gdzie nie będzie dużo ludzi. Córka narzeka, że niezbyt dobrze widzi. Robiłyśmy nawet wstępny test na astygmatyzm na stronie https://www.acuvue.pl/zdrowie-oczu/astygmatyzm. Niestety wyszedł pozytywny. Chciałabym jak najszybciej pójść do okulisty z córką. Problemy z widzeniem przeszkadzają jej w nauce. Od kilku dni boli ją także głowa.
Ostatnio jak szukałam fajnego salonu optycznego to znalazłam http://visus-optyk.pl/ i podobno świetnie się sprawdza. Mają tam sporo wiedzy na temat tego jak odpowiednio dobrać okulary pod wadę wzroku.
Żuczka

Re: Gabinet okulistyczny Szczecin

Post autor: Żuczka »

WietrzykowskaŻ pisze: ↑20 lut 2021, 16:18 Mama miała operację zaćmy w Szczecinie w Optegrze u doktor Ewy Spoz. Wszystko poszło wzorcowo. W Szczecinie to najlepsza klinika okulistyczna, mają tam specjalistów od każdej poddziedziny okulistyki. Wzrok mamy tylko jeden więc koniecznie trzeba o niego dbać.
ja bardzo polecam panią dr Esterę igras W szczecinie w Optegrze. wspanialy lekarz. Najpierw trafiłam na kwalifikacje do zabiegu a potem na sam zabieg ;) Mega polecam ;)
RobertŻ

Re: Gabinet okulistyczny Szczecin

Post autor: RobertŻ »

MichałŁ pisze: ↑26 kwie 2021, 13:06 Ja tak, jak i kilka osób wyżej polecam szczecińską Optegrę. Klinik okulistycznych w Szczecinie kilka jest, ale Optegra jest chyba najlepsze. Dobrych specjalistów mają, wykwalifikowanych i też nowoczesne metody leczenia. Śmiało możecie się tam udać. Teraz podczas pandemii przyjmują pacjentów przestrzegając wszelkich restrykcji.
Ja też polecam Optegrę w Szczecinie i doktor Esterę Igras. Jest bardzo dokładna podczas kwalifikacji jak i samego zabiegu. Ja złego słowa powiedzieć nie mogę. Świetna specjalistka i do tego miła kobieta.
molly88

Re: Gabinet okulistyczny Szczecin

Post autor: molly88 »

Jeżeli poszukujecie sprawdzone optyka , który przebada kompleksowo wasz wzrok, to zdecydowanie warto tutaj postawić na https://profesjonalnioptycy.pl/optyk-krzyz-wielkopolski - ponieważ tam najszybciej znajdziecie kogoś odpowiedniego dla siebie. Poza tym taki optyk też pomoże wam w doborze oprawek czy szkieł kontaktowych.
Awatar użytkownika
paniola
Posty: 60
Rejestracja: 26 cze 2019, 7:13

Re: Gabinet okulistyczny Szczecin

Post autor: paniola »

Gdzie są dobrzy optycy ? Myślę ,że jeśli potrzebujecie okulary to warto wybrać się do Visionexpress bo tam wszystko załatwicie na miejscu. Spotkacie się na miejscu z okulistą ,który zbada wasz wzrok i później zamówicie oprawki , które wam się podobają oraz przepisane przez okulistę szkła korygujące. Po co chodzić do różnych miejsc, kiedy tam można wszystko załatwić podczas jednej wizyty ?
ODPOWIEDZ