hobby

Wszystkie wątki, które nie znalazły się w pozostałych kategoriach, podróżnicze i nie tylko.
hił

hobby

Post autor: hił »

Moje hobby to zamiłowanie do książek . Mam już sporą kolekcję w domu. Teraz czytam "W labiryncie południowych Włoch" . Zamówiłam ja tutaj https://www.taniaksiazka.pl/w-labirynci ... 19800.html . Jestem w połowie opowieści i już nie mogę doczekać się jego zakończenia. Jakie macie hobby?
Awatar użytkownika
sorka
Posty: 37
Rejestracja: 17 paź 2019, 14:22

Re: hobby

Post autor: sorka »

W moim przypadku to książki, a szczególnie gatunek science fiction, a tu góruje Stanisław Lem. No, a, że obecnie jest jego rok, to poza czytaniem, wybrałam się na widowisko organizowane przez Instytut Adama Mickiewicza. Całość odbyła się aż w Wiedniu ale warto było, bo wypad zdecydowanie udany https://culture.pl/pl/wydarzenie/glos-l ... cu-wiednia.
Anką

Re: hobby

Post autor: Anką »

Ja uwielbiam żeglarstwo. I jest to dość kosztowne zajęcie. Zwłaszcza, że sama buduję jacht. Ostatnio zamawiałam wyposażenie na stronie https://sklepwind.pl/pl/c/RADIOBOJE-EPIRB/422 . Niestety, ale porządny sprzęt kosztuje, a to akurat jedne z mniejszych wydatków jakie musiałem ponieść. Ale warto, bo satysfakcja z wodowania własnej łodzi jest nieporównywalna z niczym innym.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 273
Rejestracja: 25 lip 2019, 12:46

Re: hobby

Post autor: kasiakowa06 »

Anką pisze: ↑04 wrz 2021, 11:35 Ja uwielbiam żeglarstwo. I jest to dość kosztowne zajęcie. Zwłaszcza, że sama buduję jacht. Ostatnio zamawiałam wyposażenie na stronie sklepwind.pl/pl/c/RADIOBOJE-EPIRB/422 . Niestety, ale porządny sprzęt kosztuje, a to akurat jedne z mniejszych wydatków jakie musiałem ponieść. Ale warto, bo satysfakcja z wodowania własnej łodzi jest nieporównywalna z niczym innym.

To także moje hobby - żeglarstwo jest mega! :) Polecam Wam wyprawy z https://ykp.szczecin.pl/wyprawy/

Obrazek
Zośka33

Re: hobby

Post autor: Zośka33 »

Od wielu już lat nasze hobby nierozerwalnie związane jest ze zwierzętami .Zawsze w domu naszym były psy i ryby akwariowe. Od dwóch lata zaraziliśmy się miłością do innych zwierząt - do gadów. Od właśnie tych dwóch lat w naszym domu gości terrarium ze swoimi mieszkańcami. Wszystko czego potrzebujemy do prawidłowego hodowania gadów w domu możemy kupić w necie ... na szczęście. Nasz najlepszy wybrany już jakiś czas temu sklep to - https://gadzisklep.pl/przyrzady-pomiarowe , gdzie bez problemu dostaliśmy tak bardzo potrzebne przyrządy pomiarowe. Hodowla gadów jest w zasadzie prosta jeśli ma się dostęp do odpowiednich przyrządów i akcesoriów.
Kaśka98

Re: hobby

Post autor: Kaśka98 »

Moim hobby stało się bieganie ale pogoda robi się coraz gorsza i dlatego postanowiłam sobie zakupić bieżnię. Poszukałam w sieci i zamówię ten model https://www.marbo-sport.pl/product-pol- ... tness.html bo jest solidny i ma wiele programów. Ponadto zakup mogę sfinansować kredytem ratalnym co też jest mi na rękę.
Awatar użytkownika
mela
Posty: 99
Rejestracja: 06 lut 2019, 12:39

Re: hobby

Post autor: mela »

Od wybuchu pandemii większość czasu spędzam w domu i w sumie przez ten czas by się nie nudzić gram w League of Legends. Gra mnie niesamowicie wciągnęła, z głównego względu, że dzieje się w niej dużo i jest to gra drużynowa i w sumie stała się moim hobby. Szukając porad trafiłam na stronę https://www.lolporadnik.pl/irelia-tanczaca-z-ostrzami i znalazłam szeroki opis postaci Irelia, którą uwielbiam grać. Od momentu zastosowania się do tych porad częściej wygrywam swoją linię i mogę splitpushować, wywieram dzięki temu presję i moja drużyna w tym czasie zabija przeciwników podczas rotacji.
Dagmara

Re: hobby

Post autor: Dagmara »

Moje hobby to biegi przełajowe, które uprawiam do czasów szkoły podstawowej w której startowałam w takich biegach, ale bez większych sukcesów. W terenie biegam do dziś 3 razy w tygodniu po 10 kilometrów. Mam stałą trasę, ale nie raz zbaczam z niej. Oprócz biegania czytam książki najchętniej fantastyczne. Nieraz zdarzy się poszperać w internecie. ostatnio przeczytałam ten artykuł https://zwierciadlo.pl/lifestyle/523814 ... selu.read# Taka księga gości weselnych to wspaniała pamiątką z tego ważnego dnia. Warto przeczytać artykuł.
ODPOWIEDZ