Jakie zajęcia sportowe wybrać?

Wszystkie wątki, które nie znalazły się w pozostałych kategoriach, podróżnicze i nie tylko.
Awatar użytkownika
Wiki723
Posty: 19
Rejestracja: 14 sty 2019, 10:09

Jakie zajęcia sportowe wybrać?

Post autor: Wiki723 »

Zapraszam na stronę Dynamika-Gimnastyka. Prowadzą oni zajęcia sportowe i wodne takie jak aqua aerobic, aqua jump, nauka pływania, pływanie korekcyjne, pływanie rekreacyjne, odnowę biologiczną i gimnastykę korekcyjną.
bubeł

Re: Jakie zajęcia sportowe wybrać?

Post autor: bubeł »

Ja mojego syna chciałabym zapisac na basen aby pływał od najmłodszych lat bo to świetne wiczenie na rozwój mięsni bez obciązania ciała. Chyba zapiszę go do szkoły pływackiej jaką jest https://movecamp.pl gdzie nauczy się pływac i bedzie doskonalił technikę pod okiem zawodowców.
rafał.k

Re: Jakie zajęcia sportowe wybrać?

Post autor: rafał.k »

Bubeł, świetny pomysł. Też właśnie chciałem pójść w tę stronę, dążąc do tego aby już od najmłodszych lat moje dzieciaki oswajały się z wodą. Tymczasem pływalnie zamknięte. Mimo to, damy sobie radę! Postanowiłem bowiem kupić duży basen ogrodowy, w ofercie https://basenyogrodowe.pl/21-baseny-stelazowe znalazłem takie stelażowe z drabinką i akcesoriami do nauki pływania. Będziemy też na pewno wyjeżdżać nad jeziora , rzeki, może nawet nad morze wyskoczymy jeśli czas pozwoli.
klarą

Re: Jakie zajęcia sportowe wybrać?

Post autor: klarą »

Bieganie jest całkiem przyjazne, zdecydowanie pomyślałabym o czymś takim http://www.swimmotion.pl/ . Podoba mi się to w jaki sposób można spędzić czas a pływanie jest dość atrakcyjne. Oczywiście na pływanie nigdy nie jest za późno, nawet jakbyście chcieli zacząć pływać w wieku 40 lat :)
ODPOWIEDZ