Język francuski

Wszystkie wątki, które nie znalazły się w pozostałych kategoriach, podróżnicze i nie tylko.
Awatar użytkownika
Ada
Posty: 270
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:08

Język francuski

Post autor: Ada »

Witajcie,
czy warto Waszym zdaniem uczyć się języka francuskiego? Widziałam ostatnio ofertę takich kursów na stronie https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezykowe/francuski i zastanawiam się, czy warto byłoby się takiego języka uczyć... jak myślicie? Czy francuski może mi się do czegoś przydać?
Awatar użytkownika
nosia
Posty: 116
Rejestracja: 08 lut 2019, 13:28

Re: Język francuski

Post autor: nosia »

Generalnie języki są potrzebne, nie tylko francuskie. Moja koleżanka wyjechała do pracy do Niemiec jako opiekunka osób starszych. Szybko znalazła pracę właśnie dzięki znajomości języka niemieckiego. Ponieważ bardzo chwali sobie zarówno pracę, zarobki, jak i warunki też zaczęłam interesować się tematem. Czytałam niedawno artykuł http://europraca.com.pl/niemiecki-dla-o ... -jezykiem/ . Ja niestety z językiem niemieckim miałam mało wspólnego.
Aśka741

Re: Język francuski

Post autor: Aśka741 »

Język francuski wszyscy mówią że ten język nikomu się nie przyda. Jednak to jest błąd. Warto uczyć się języków obcych dlatego zapisałam się kurs języka francuskiego łódź https://akcent-edu.pl/jezyk-francuski-k-48.html . Kurs online jest naprawdę bardzo fajny, mogę usiąść w domu i się spokojnie w ciszy pouczyć.
ODPOWIEDZ