Karnisze

Wszystkie wątki, które nie znalazły się w pozostałych kategoriach, podróżnicze i nie tylko.
Doriś

Karnisze

Post autor: Doriś »

Witajcie. Jak w naszym kraju przedstawia się sprzedaż hurtowa karniszy ? Czy poza Torex http://www.torex.com.pl/ jest jeszcze ktoś godny uwagi? Rozważam jaki asortyment zamówić do mojego sklepu. Staram się właśnie zrobić wstępne rozeznanie w dostawcach i producentach.
Ratatuś

Re: Karnisze

Post autor: Ratatuś »

To zależy, sporo firm oferuje różnego rodzaju szyny karniszowe do zasłon. Musiałbyś doprecyzować, czy mówimy o karniszach elektrycznych, czy może o manualnych. Ważne jest też na jakie okna będzie potrzebna instalacja, przede wszystkim kształt i rozmiar się liczy. Poczytaj sobie np. o karniszach elektrycznych po łuku https://malgorzata.poznan.pl/karnisze-e ... per-cenie/ i będziesz wiedział ile jest sposobów na zawieszenie firan w jadalni. :) Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Ada
Posty: 270
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:08

Re: Karnisze

Post autor: Ada »

A co z firanami? Jakie firanki macie zawieszone w oknach? Ja ostatnio trafiłam na bardzo interesujący artykuł na stronie internetowej https://firanydywanex.pl/blog/aktualnos ... dz-to.html, który podpowiada, jak mieć piękne firany bez prasowania :) Jeśli więc również i Wam prasowanie długich firanek spędza sen z powiek, to sądzę, że powinno Was to zainteresować ;)
aktywnatu

Re: Karnisze

Post autor: aktywnatu »

Ja firany , zasłony szyję sama. Znalazłam wreszcie odpowiednią taśmę tu https://nietylkofiranki.pl/tasmy-marszc ... a-50m.html Jest marszczona, z ściągaczami, bawełniana. Właśnie takiej szukałam. A wy popatrzcie w zakładki, bo w tym sklepie jest wiele ciekawych ofert.
ODPOWIEDZ