książka historyczna

Wszystkie wątki, które nie znalazły się w pozostałych kategoriach, podróżnicze i nie tylko.
Szymuś

książka historyczna

Post autor: Szymuś »

Czytacie książki historyczne? Jakie tytuły byście mogli mi polecić? Ja od niedawna zacząłem szukać książek z okresu II wojny światowej. I ten okres historii najbardziej mnie interesuje.
luśka

Re: książka historyczna

Post autor: luśka »

A może zainteresuje cię ta książka tu https://www.taniaksiazka.pl/czas-hitler ... 45582.html To pierwszy tom pokazujący sylwetkę Hitlera w latach 1933-1939 czyli do wybuchu II wojny światowej. Jak dla mnie to bardzo dobra ksiażka i z niecierpliwością czekam na następny tom.
Tymoteusz1

Re: książka historyczna

Post autor: Tymoteusz1 »

Czemu nie? Jeśli macie odpowiednią wiedzę, to raczej nic nie stoi dzisiaj na przeszkodzie ku temu, byście stworzyli coś swojego. O jakość tekstu przecież nie musicie się zbytnio martwić, bo zawsze może całą treść przejrzeć sprawdzony korektor tekstu. To ważna rzecz, więc śmiało weźcie to pod uwagę.
Awatar użytkownika
dextermorgan
Posty: 298
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:19

Re: książka historyczna

Post autor: dextermorgan »

Jeżeli myślisz o zakupie jakiejś ciekawej książki, ale nie wiesz za bardzo gdzie dokonać tego typu zamówienia, to myślę że na stronie tej księgarni bez problemu znajdziesz jakieś ciekawe propozycje. Asortyment mają tam całkiem rozbudowany, a ceny przystępne, więc myślę, że nie będziecie rozczarowani ich propozycjami
ODPOWIEDZ