księgowość online

Wszystkie wątki, które nie znalazły się w pozostałych kategoriach, podróżnicze i nie tylko.
Awatar użytkownika
pejsan
Posty: 573
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:24

księgowość online

Post autor: pejsan »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www
https://prosperonline.pl/oferta/obsluga-ksiegowa/
kościk

Re: księgowość online

Post autor: kościk »

Ja nie ogarniam papierologii totalnie wiec mam od tego firme https://superksiegi.pl/ zawoze dokumenty i nie martwie sie jak to sie rozlicza gdzie wpisuje itd, wszystko robi firma. Wygoda i pewnosc ze nic nie zepsuje :P Kiedyś próbowalem sam ale tak pomieszałem w papierach ze nawet firma nie wiedziala jak to rozliczyc. Teraz mam problem z glowy
Awatar użytkownika
majkel
Posty: 189
Rejestracja: 30 cze 2020, 21:55

Re: księgowość online

Post autor: majkel »

Faktycznie tego typu rozwiązania są jak najbardziej wskazane i ja również z nich często korzystam. Jestem także zdania, że jak przeczytałem wpis https://www.connecto.pl/jak-usprawnic-o ... nistracji/ to teraz już dokładnie wiem jak usprawnić obieg dokumentacji w administracji.
tośkaa

Re: księgowość online

Post autor: tośkaa »

Również możemy sobie bardzo dobrze ułatwić pracę w księgowości, w tym celu najlepiej wybrać https://www.oscbr.pl/ , który ułatwi nam kontakt z klientami, załatwianie spraw będzie odbywać się szybciej i co ważne jest to także dobre zabezpieczenie przed błędami.
aulaś

Re: księgowość online

Post autor: aulaś »

W sumie jeśli ktoś się na tym zna, to jest wygrany, ale ja jednak powiedzieć muszę, że nie mam zorientowania i nie będę mówiła, że jest inaczej. Dodam za to, że nie ma to jak ogólnie dobra pomoc w księgowaniach. I coś takiego oferuje na pewno https://www.mega-tech.com.pl/faktura-w-walucie/ .
Mały

Re: księgowość online

Post autor: Mały »

Jak najbardziej same działania księgowe są niezwykle ważne i moim zdaniem również warto jest wiedzieć co nieco na temat elektronicznego obiegu dokumentów w firmie. Myślę, że to co napisano na stronie http://www.wlasna-firma.pl/elektroniczn ... -korzysci/ bardzo fajnie ukazuje obraz tego jak takie systemy są potrzebne.
aja52

Re: księgowość online

Post autor: aja52 »

Myślę że warto wybrać https://morganizerfinansow.pl/. Ten program pozwala na wystawianie faktur, zarządzanie płatnościami czy o wiele szybsze wysyłanie faktur do księgowej w wersji elektronicznej. Jest to super sprawa, u nas w firmie sprawdza się doskonale.
kafkaa

Re: księgowość online

Post autor: kafkaa »

Warto wiedzieć - do kogo się zwrócić.... Ja teraz sprawdzałam u kogo najlepiej prowadzona jest księgowość w Legnicy w ten sposób dotarłam do firmy Optimax, która oferuje kompletne usługi. Tak właśnie zastanawiam się nad tym czy się do nich nie zgłosić... Może ktoś z was ich kojarzy? Może współpracujecie z nimi?
fionkaa

Re: księgowość online

Post autor: fionkaa »

Powiem wam, że co jak co, ale rachunkami, finansami - powinna zajmować się sprawdzona firma. Ja teraz słyszałam, że świetne usługi ma świadczyć Biuro Rachunkowe MDA Consulting Group. Ponoć u nich księgowy Mysłowice wszystko prowadzi sprawnie, terminowo i należycie. Także warto to sprawdzić...
ODPOWIEDZ