Kurier do przesyłki opon

Wszystkie wątki, które nie znalazły się w pozostałych kategoriach, podróżnicze i nie tylko.
Awatar użytkownika
jegura
Posty: 66
Rejestracja: 15 lip 2019, 17:00

Kurier do przesyłki opon

Post autor: jegura »

Potrzebuję kumplowi wysłać opony i teraz zastawiam się jak je przygotować do przesyłki. Macie jakieś sprawdzone rady (jak spakować)?
Awatar użytkownika
szallunia
Posty: 63
Rejestracja: 29 kwie 2019, 14:58

Re: Kurier do przesyłki opon

Post autor: szallunia »

Oczywiście opona kurierem może być nadana, ale odpowiednio musi być spakowana. Na https://www.oponykurierem.pl jest napisane w jaki sposób opony przygotować do wysyłki. Wielkiego wysiłku to nie wymaga, podstawa to by były czyste i ze sobą połączone by nie ruszały się w trakcie transportu
Awatar użytkownika
Goodka
Posty: 5
Rejestracja: 25 paź 2019, 18:46

Re: Kurier do przesyłki opon

Post autor: Goodka »

Zdecydowanie macie tutaj różne zdanie. Chyba musisz sam coś wymyślić.
Rzeczy proste są zawsze najbardziej niezwykłe i tylko mędrcy potrafią je pojąć.
Awatar użytkownika
kwiat
Posty: 31
Rejestracja: 03 kwie 2019, 7:53

Re: Kurier do przesyłki opon

Post autor: kwiat »

Witaj. Wiem, że różnego rodzaju przesyłkami premium zajmuje się firma http://vip-class.eu/ , jednak czy przewiozą opony.. No, nie wiem. Możesz się jednak skontaktować, bo z tego co wiem, firma ta realizuje każdego dnia przeróżne zlecenia dla klientów zamożnych i średniozamożnych. Doskonale sprawdzają się również jako transport osobowy za zachodnią granicę naszego kraju.
Awatar użytkownika
nosia
Posty: 116
Rejestracja: 08 lut 2019, 13:28

Re: Kurier do przesyłki opon

Post autor: nosia »

Tak w temacie opon będąc to mnie ostatnio jedna przysporzyła sporo nerwów. Najechałam na dziurę i niestety jedna z przednich opon została uszkodzona. Usterka okazała się na tyle poważna, że nie było nawet mowy o dalszej jeździe. Potrzebowałam pomocy więc zaczęłam szukać w sieci jakiegoś wulkanizatora. Tutaj https://wulkanizator.com.pl/wulkanizacja-warszawa/ znalazłam firmę świadczącą usługi mobilnej wulkanizacji. Dla mnie to na tamten moment było rozwiązanie idealne.
Awatar użytkownika
majkel
Posty: 189
Rejestracja: 30 cze 2020, 21:55

Re: Kurier do przesyłki opon

Post autor: majkel »

Akurat ja nigdy nie miałam okazji wysyłać opon, ale muszę przyznać, że jest to jak najbardziej możliwe. Jeśli planujemy wysłać coś za granicę to polecam lekturę https://www.sendit.pl/blog/dlaczego-war ... narodowych gdzie dokładnie opisano zalety przesyłek międzynarodowej.
ODPOWIEDZ