Kurs językowy dla seniora

Wszystkie wątki, które nie znalazły się w pozostałych kategoriach, podróżnicze i nie tylko.
Awatar użytkownika
nelia
Posty: 131
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:47

Kurs językowy dla seniora

Post autor: nelia »

Chciałabym zapisać mamę na kurs angielskiego, żeby w końcu za granicą mogła sprawnie się porozumieć z innymi. często wyjeżdża, a nie zna ani słowa. Koleżanka poleciła mi tutaj http://poznan.ei.edu.pl/ ciekawy kurs, skierowany właśnie do osób starszych. Niewiele szkół w Poznaniu oferuje taką opcję. Myślicie, że warto jej to zaproponować?
Awatar użytkownika
Ada
Posty: 270
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:08

Re: Kurs językowy dla seniora

Post autor: Ada »

Z tego, co się orientuję, to profesjonalne kursy angielskiego dla dorosłych oferuje również Szkoła Językowa ProfiLingua. Na stronie https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... -doroslych możecie sobie co nieco o nich poczytać. Sądzę, że warto się na taki kurs zapisać bez względu na wiek ;)
Awatar użytkownika
nosia
Posty: 116
Rejestracja: 08 lut 2019, 13:28

Re: Kurs językowy dla seniora

Post autor: nosia »

Z tego co wiem są osoby, które są już na emeryturze i decydują się z różnych względów na podjęcie pracy w Niemczech w charakterze opiekunki osób starszych. Często nie miały one do czynienia z tym językiem więc muszą zacząć się go uczyć. Tutaj https://opiekabetreuung.eu/praca-w-opie ... asna-reke/ czytałam cenne informacje i porady jak się nauczyć języka. Wiadomo, że zawsze człowiek czuje się raźniej jeśli potrafi bez problemu dogadać się w obcym państwie.

zeichen punkt
ODPOWIEDZ