Laserowa korekcja wzroku po 40 roku życia

Wszystkie wątki, które nie znalazły się w pozostałych kategoriach, podróżnicze i nie tylko.
Awatar użytkownika
Lambda
Posty: 46
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:05

Laserowa korekcja wzroku po 40 roku życia

Post autor: Lambda »

Hej. Piszę w trochę nietypowej sprawie. A mianowicie szukamy rozwiązania dla mojej mamy, by pozbyła sie okularów. Jest w wieku 53 lat. Moje pytanie, czy któraś z Pań albo któraś z mam od dziewczyn miała może laserową korekcję wzroku już jako 40- latka? Znalazłam taką opcję jak metoda Clearvu, ktorą proponuje Optegra. Pomoże ktoś ? Będę bardzo wdzięczna.
Awatar użytkownika
osmiornica
Posty: 112
Rejestracja: 07 sie 2019, 18:04

Re: Laserowa korekcja wzroku po 40 roku życia

Post autor: osmiornica »

moj tata mial robiona laserowa korekcje wzroku w szpitalu medicover, znajomi nam polecili, a zalezalo nam na jakos szybkim terminie, zeby nie czekac nie wiadomo ile, no i udalo sie, tata po zabiegu, zadowolony, super mial opieke
Awatar użytkownika
UlkaBulka
Posty: 8
Rejestracja: 28 sie 2019, 17:15

Re: Laserowa korekcja wzroku po 40 roku życia

Post autor: UlkaBulka »

Lambda pisze: ↑30 lip 2019, 10:56 Hej. Piszę w trochę nietypowej sprawie. A mianowicie szukamy rozwiązania dla mojej mamy, by pozbyła sie okularów. Jest w wieku 53 lat. Moje pytanie, czy któraś z Pań albo któraś z mam od dziewczyn miała może laserową korekcję wzroku już jako 40- latka? Znalazłam taką opcję jak metoda Clearvu, ktorą proponuje Optegra. Pomoże ktoś ? Będę bardzo wdzięczna.
hejo ;) Tak sie składa że moja mama miał laserową korekcje wzroku tą właśnie metodą ;) Bardzo polecam bo moja mama cieszy się w końcu wzrokiem bez okularów.
Awatar użytkownika
Lambda
Posty: 46
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:05

Re: Laserowa korekcja wzroku po 40 roku życia

Post autor: Lambda »

Hej ;) dawno mnie tutaj nie było ;) Moja mama miala zabieg właśnie laserowej korekcji wzroku metodą Clearvu. Wszysko poszło jak należy. teraz moja siostra sie wybiera , ale ona jest młoda więc idzie na wizytę kwlaifkkacyjną do zabiegu lentivu w Optegrze gdzie teraz jest promocja;)
Awatar użytkownika
Wilkowy22
Posty: 20
Rejestracja: 10 mar 2019, 23:32

Re: Laserowa korekcja wzroku po 40 roku życia

Post autor: Wilkowy22 »

Lambda pisze: ↑18 sie 2020, 12:16 Hej ;) dawno mnie tutaj nie było ;) Moja mama miala zabieg właśnie laserowej korekcji wzroku metodą Clearvu. Wszysko poszło jak należy. teraz moja siostra sie wybiera , ale ona jest młoda więc idzie na wizytę kwlaifkkacyjną do zabiegu lentivu w Optegrze gdzie teraz jest promocja;)
Moja mama miała zabieg tą metodą właśnie, wszystko poszło jak trzeba :) A zabieg miała w Optegrze w Szczecinie u dr Estety Igras, polecamy panią doktor :)
HalinaŁ_54

Re: Laserowa korekcja wzroku po 40 roku życia

Post autor: HalinaŁ_54 »

Potwierdzam, metoda Clearvu jest świetna. Ja miałam zabieg w Warszawie w Optegrze na początku roku. Wady już nie mam. Widzenie się unormowało i dziś widzę wzorcowo. Zabiegu nie żałuję, chyba że jedynie tego, że tak późno się na niego zdecydowałam.
Oluśśka

Re: Laserowa korekcja wzroku po 40 roku życia

Post autor: Oluśśka »

HalinaŁ_54 pisze: ↑29 wrz 2020, 23:54 Potwierdzam, metoda Clearvu jest świetna. Ja miałam zabieg w Warszawie w Optegrze na początku roku. Wady już nie mam. Widzenie się unormowało i dziś widzę wzorcowo. Zabiegu nie żałuję, chyba że jedynie tego, że tak późno się na niego zdecydowałam.
u mnie tak samo, starczowzroczność dawała już o sobie nieźle znać, ale zabieg Clearvu pomógł
Malińska

Re: Laserowa korekcja wzroku po 40 roku życia

Post autor: Malińska »

Operacja metodą Cleravu odmieniła moje życie. Stałam się dużo bardziej aktywna niż przed, bo łatwiej mi się żyje dobrze widząc i nie musieć nosić okularów. W pracy lepiej mi się pracuje ale przede wszystkim aktywność fizyczna w końcu nie ma dla mnie barier.
ŚnieżkaKrólewna

Re: Laserowa korekcja wzroku po 40 roku życia

Post autor: ŚnieżkaKrólewna »

UlkaBulka pisze: ↑28 paź 2019, 12:02
Lambda pisze: ↑30 lip 2019, 10:56 Hej. Piszę w trochę nietypowej sprawie. A mianowicie szukamy rozwiązania dla mojej mamy, by pozbyła sie okularów. Jest w wieku 53 lat. Moje pytanie, czy któraś z Pań albo któraś z mam od dziewczyn miała może laserową korekcję wzroku już jako 40- latka? Znalazłam taką opcję jak metoda Clearvu, ktorą proponuje Optegra. Pomoże ktoś ? Będę bardzo wdzięczna.
jestem po takim zabiegu sama. Z tym, ze już mówię od razu, ze wzrom w moim przypadku stabilizował mi się z poł roku. Generlanie zresztą tez o tym wspominał lekarz w Optegrze, ze jest taka możliowść, ze tak własnie będzie ;)
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 273
Rejestracja: 25 lip 2019, 12:46

Re: Laserowa korekcja wzroku po 40 roku życia

Post autor: kasiakowa06 »

osmiornica pisze: ↑25 sie 2019, 21:17 moj tata mial robiona laserowa korekcje wzroku w szpitalu medicover, znajomi nam polecili, a zalezalo nam na jakos szybkim terminie, zeby nie czekac nie wiadomo ile, no i udalo sie, tata po zabiegu, zadowolony, super mial opieke
Możesz się dowiedzieć, czy w sieci są kody promocyjne na takie usługi. Sporo kodów można odszukać, np. towary w RTV AGD https://www.kodyrabatowe.pro/marka/rtv-euro-agd/

Obrazek
ODPOWIEDZ