Najlepsze opakowania na przekąski

Wszystkie wątki, które nie znalazły się w pozostałych kategoriach, podróżnicze i nie tylko.
Awatar użytkownika
Jadwiguś
Posty: 24
Rejestracja: 20 lut 2019, 10:34

Najlepsze opakowania na przekąski

Post autor: Jadwiguś »

Polecam firmę https://biss.com.pl/. Zajmuje się ona produkcją opakowań foliowych na słodycze, produkty sypkie, chemię i przekąski. Serdecznie polecam, gdyż ich usługi są najwyższej jakości.
Awatar użytkownika
gwiazdeczka
Posty: 54
Rejestracja: 08 cze 2019, 11:21

Re: Najlepsze opakowania na przekąski

Post autor: gwiazdeczka »

Na pewno powinniśmy też pomyśleć o kartonowych opakowaniach. Jakoś będzie trzeba to wszystko spakować. Na stronie https://www.amtkartony.pl/ zapoznacie się bliżej z ofertą producenta opakowań kartonowych, firmy AMT Kartony.
Awatar użytkownika
Iwonka5
Posty: 168
Rejestracja: 07 paź 2019, 21:30

Re: Najlepsze opakowania na przekąski

Post autor: Iwonka5 »

Dzięki za polecenie. Prowadzę swój sklep internetowy więc takie opakowania na pewno mi się przydadzą. Porównam jeszcze ich ofertę z kilkoma innymi firmami.
Awatar użytkownika
malinka81
Posty: 73
Rejestracja: 15 sie 2019, 14:29

Re: Najlepsze opakowania na przekąski

Post autor: malinka81 »

Opakowania foliowe rzeczywiście bardzo chętnie wykorzystywane są w różnego rodzaju firmach. Myślę, że powinniście się takimi zainteresować, głównie ze względu na ich wytrzymałość oraz na niską cenę. Tu na stronie https://sklep.grala.com.pl/ znajdziecie sklep ze sporym wyborem takich opakowań, dopasowanych do różnych branż. Stawiają na hurtowe zamówienia w niskich cenach. Dają możliwość zamówienia darmowych próbek więc warto jak najbardziej skorzystać.
ODPOWIEDZ