olejek konopny

Wszystkie wątki, które nie znalazły się w pozostałych kategoriach, podróżnicze i nie tylko.
moniśka

olejek konopny

Post autor: moniśka »

Dzień dobry. Stosujecie może olejki konopne? Ja od niedawna zamawiam je w https://biokonopia.pl/48-olej-cbn , ponieważ według mnie producent posiada najlepszą ofertę. Olejki są bardzo skuteczne jeżeli mamy problemy z bólem np głowy czy przechodzimy migrenę. Ich działanie na stres jest po prostu świetne.
joluś

Re: olejek konopny

Post autor: joluś »

moniśka pisze: ↑09 wrz 2021, 19:47 Dzień dobry. Stosujecie może olejki konopne? Ja od niedawna zamawiam je w https://biokonopia.pl/48-olej-cbn , ponieważ według mnie producent posiada najlepszą ofertę. Olejki są bardzo skuteczne jeżeli mamy problemy z bólem np głowy czy przechodzimy migrenę. Ich działanie na stres jest po prostu świetne.
Tak, stosuje ale ja akurat kupuje sobie olejki w tym miejscu - https://www.konopieizdrowie.pl/CBD, to dla mnie sprawdzona, wysoka jakość dlatego decyduje się właśnie na te :)
Brody

Re: olejek konopny

Post autor: Brody »

Olejek konopny jest też świetny w kosmetyce, można znaleźć naprawdę dużo bardzo dobrej jakości kosmetyków z olejkiem konopnym w składzie, na przykład tutaj - https://www.konopieizdrowie.pl/pl/producer/Annabis/27, moim zdaniem warto się zainteresować tematem jeśli ktoś ma problemy skórne, to w szczególności.
ODPOWIEDZ