Oznakowanie powierzchni poziomych

Wszystkie wątki, które nie znalazły się w pozostałych kategoriach, podróżnicze i nie tylko.
Awatar użytkownika
Jabłoneczka
Posty: 37
Rejestracja: 24 sty 2019, 8:39

Oznakowanie powierzchni poziomych

Post autor: Jabłoneczka »

Dokładność i precyzja wykonania to bardzo istotne elementy przy oznakowaniu powierzchni poziomych. Właśnie dlatego warto skorzystać przy tym z oferty firmy http://malowanielinii.com.
Dąb

Re: Oznakowanie powierzchni poziomych

Post autor: Dąb »

Świetną ofertę cenową i produktową, ma ten sklep internetowy: http://DROGOWE.COM.PL. Jeśli poszukiwaliście sklepu, w którym zaopatrzycie się w znaki drogowe, pachołki, czy bariery drogowe lub różnorakie akcesoria, to zdecydowanie polecam właśnie ten sklep. Moim zdaniem warto skorzystać.
Złośnik

Re: Oznakowanie powierzchni poziomych

Post autor: Złośnik »

Powierzchnię można oznakować w przeróżny sposób np. urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego https://zped.com.pl/ . Elementy drogowe to specjalistyczne produkty, które oznakowują powierzchnię w wszelaki sposób. Sami zobaczcie firma naprawdę ma bardzo duży wybór. Polecam

rzutnik szerokokątny
Awatar użytkownika
Ada
Posty: 270
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:08

Re: Oznakowanie powierzchni poziomych

Post autor: Ada »

Z tego, co wiem, to takie oznakowanie stosuje się między innymi na halach magazynowych. Ale w takich miejscach bardzo istotne jest również odpowiednie oznakowanie regałów. O tym, jakie oznaczenia powinny mieć regały wysokiego składowania, możecie sobie poczytać na stronie internetowej https://www.lemarpol.com.pl/regaly-wyso ... znaczenia/. Polecam, jeśli interesuje Was ten temat ;)
kklienta

Re: Oznakowanie powierzchni poziomych

Post autor: kklienta »

Jestem naprawdę sporo porozmieszczana w kwestii magazynu, to znaczy mam podpowiedzi, które będa mi się sprawdzać. Jednak kłopotem może się okazać coś takiego jak kleinlastenaufzug . No wiecie, to jednak rozwiązanie dla wszystkich.
Awatar użytkownika
sendi
Posty: 162
Rejestracja: 01 mar 2019, 16:06

Re: Oznakowanie powierzchni poziomych

Post autor: sendi »

Myślę, ze w tym przypadku przydadzą ci się również progi zwalniające. Sama ostatnio szukałam takich elementów drogowych i udało mi się znaleźć ofertę https://drogowe.com.pl/progi-zwalniajac ... c-103.html która w 100% spełniła moje oczekiwania.
Cezary

Re: Oznakowanie powierzchni poziomych

Post autor: Cezary »

Gdy droga gminna przechodzi przez obszary specjalne, takie jak strefy szkolne, wymagania dotyczące oznakowania mogą być surowsze. Wskazówki i regulacje na ten temat dostępne są na https://www.prawo-budowlane.info/kto-mo ... wlane.html co jest istotne dla odpowiedniego zarządzania tymi obszarami.
Gość

Re: Oznakowanie powierzchni poziomych

Post autor: Gość »

Ja u mnie w firmie zajmowałem się oznaczaniem powierzchni poziomych, teraz muszę znaki ostrzegawcze jeszcze zamontować. A do nich muszę wiedzieć jaka podstawa pod znaki drogowe bedzie odpowiednia bo jednak nie wiem jakie tutaj będą pasować.
Bigos

Re: Oznakowanie powierzchni poziomych

Post autor: Bigos »

Warto zwrócić uwagę na to, że znaki nakazu nie zawsze są stałe. Mogą one być używane tymczasowo, na przykład podczas organizacji dużych wydarzeń lub prac drogowych. Więcej na temat tymczasowych znaków nakazu znajdziecie pod linkiem https://inzynieria.com/drogi/wiadomosci ... -kiedy-nie oraz kluczowe jest, aby zawsze być uważnym i dostosowywać się do aktualnego oznakowania.
Karina7

Re: Oznakowanie powierzchni poziomych

Post autor: Karina7 »

Zarówno w budownictwie, jak i podczas organizacji dużych wydarzeń, często pojawia się potrzeba stworzenia dróg tymczasowych. Na https://drogitymczasowe.com/ można znaleźć informacje o tym, jak efektywnie i bezpiecznie zorganizować takie przejazdy, minimalizując wpływ na otoczenie.
ODPOWIEDZ