Oznakowanie powierzchni poziomych

Wszystkie wątki, które nie znalazły się w pozostałych kategoriach, podróżnicze i nie tylko.
Awatar użytkownika
Jabłoneczka
Posty: 37
Rejestracja: 24 sty 2019, 8:39

Oznakowanie powierzchni poziomych

Post autor: Jabłoneczka »

Dokładność i precyzja wykonania to bardzo istotne elementy przy oznakowaniu powierzchni poziomych. Właśnie dlatego warto skorzystać przy tym z oferty firmy http://malowanielinii.com.
Dąb

Re: Oznakowanie powierzchni poziomych

Post autor: Dąb »

Świetną ofertę cenową i produktową, ma ten sklep internetowy: http://DROGOWE.COM.PL. Jeśli poszukiwaliście sklepu, w którym zaopatrzycie się w znaki drogowe, pachołki, czy bariery drogowe lub różnorakie akcesoria, to zdecydowanie polecam właśnie ten sklep. Moim zdaniem warto skorzystać.
Złośnik

Re: Oznakowanie powierzchni poziomych

Post autor: Złośnik »

Powierzchnię można oznakować w przeróżny sposób np. urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego https://zped.com.pl/ . Elementy drogowe to specjalistyczne produkty, które oznakowują powierzchnię w wszelaki sposób. Sami zobaczcie firma naprawdę ma bardzo duży wybór. Polecam
Awatar użytkownika
Ada
Posty: 270
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:08

Re: Oznakowanie powierzchni poziomych

Post autor: Ada »

Z tego, co wiem, to takie oznakowanie stosuje się między innymi na halach magazynowych. Ale w takich miejscach bardzo istotne jest również odpowiednie oznakowanie regałów. O tym, jakie oznaczenia powinny mieć regały wysokiego składowania, możecie sobie poczytać na stronie internetowej https://www.lemarpol.com.pl/regaly-wyso ... znaczenia/. Polecam, jeśli interesuje Was ten temat ;)
kklienta

Re: Oznakowanie powierzchni poziomych

Post autor: kklienta »

Jestem naprawdę sporo porozmieszczana w kwestii magazynu, to znaczy mam podpowiedzi, które będa mi się sprawdzać. Jednak kłopotem może się okazać coś takiego jak kleinlastenaufzug . No wiecie, to jednak rozwiązanie dla wszystkich.
Awatar użytkownika
sendi
Posty: 124
Rejestracja: 01 mar 2019, 16:06

Re: Oznakowanie powierzchni poziomych

Post autor: sendi »

Myślę, ze w tym przypadku przydadzą ci się również progi zwalniające. Sama ostatnio szukałam takich elementów drogowych i udało mi się znaleźć ofertę https://drogowe.com.pl/progi-zwalniajac ... c-103.html która w 100% spełniła moje oczekiwania.
Cezary

Re: Oznakowanie powierzchni poziomych

Post autor: Cezary »

Gdy droga gminna przechodzi przez obszary specjalne, takie jak strefy szkolne, wymagania dotyczące oznakowania mogą być surowsze. Wskazówki i regulacje na ten temat dostępne są na https://www.prawo-budowlane.info/kto-mo ... wlane.html co jest istotne dla odpowiedniego zarządzania tymi obszarami.
Gość

Re: Oznakowanie powierzchni poziomych

Post autor: Gość »

Ja u mnie w firmie zajmowałem się oznaczaniem powierzchni poziomych, teraz muszę znaki ostrzegawcze jeszcze zamontować. A do nich muszę wiedzieć jaka podstawa pod znaki drogowe bedzie odpowiednia bo jednak nie wiem jakie tutaj będą pasować.
ODPOWIEDZ