plany

Wszystkie wątki, które nie znalazły się w pozostałych kategoriach, podróżnicze i nie tylko.
Awatar użytkownika
kitkaja
Posty: 87
Rejestracja: 28 gru 2018, 10:41

plany

Post autor: kitkaja »

Macie już plany wyjazdowe na przyszły rok? Jakie kierunki będzie się opłacać? Może macie namiary na fajne lasty?
Awatar użytkownika
Karolina
Posty: 10
Rejestracja: 07 sty 2019, 8:49

Re: plany

Post autor: Karolina »

Dopiero przymierzam się do planowania. Myślałam o wyjeździe w ciepłe kraje na przykład do Hiszpanii. Zawsze marzyła mi się podróż do Ameryki albo na Wyspy Kanaryjskie, ale to raczej droga inwestycja.
Awatar użytkownika
Wiki723
Posty: 19
Rejestracja: 14 sty 2019, 10:09

Re: plany

Post autor: Wiki723 »

Chciałabym pojechać do Ameryki. Oczywiście to dopiero w wakacje, a wcześniej zamierzam pochodzić na kursy językowe i poduczyć się języka. Myślałam o kursach tego typu: http://personaltutor.edu.pl/nauka-mlodziezy/ . Słyszałam pozytywne opinie o tej szkole językowej i mam nadzieję, że przygotują mnie lingwistycznie na wyjazd :)
Awatar użytkownika
dextermorgan
Posty: 298
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:19

Re: plany

Post autor: dextermorgan »

Ja również mam plan zainwestować w budowanie mieszkań i domów. Jeżeli chodzi o budowanie bloków, to zdecydowanie skupiałbym się na jakichś kompleksach mieszkaniowych. Ewentualnie jako podwykonawca dźwigów osobowych i towarowych, bo na tym się znam. Mogę polecić również firmę tego typu: http://www.komponentylift.pl/produkty/dzwigi-osobowe która ma w ofercie dźwigi towarowe i osobowe, razem z częściami zamiennymi.
Awatar użytkownika
magzaw12
Posty: 2
Rejestracja: 28 lis 2019, 15:13

Re: plany

Post autor: magzaw12 »

Karolina pisze: ↑07 sty 2019, 8:56 Dopiero przymierzam się do planowania. Myślałam o wyjeździe w ciepłe kraje na przykład do Hiszpanii. Zawsze marzyła mi się podróż do Ameryki albo na Wyspy Kanaryjskie, ale to raczej droga inwestycja.
Polecam Ci Lanzarote jest przepiękna. Tyle tam jest różnorodności w przyrodzie... trochę zieleni, pięknej wody, no i te ziemie spustoszone lawą coś pięknego. W tym roku jadę na Teneryfę więc będę miała porównanie. Jeżeli chcesz to mogę polecić Ci kilka ładnych miejsc na Lanzarote, bo przed swoim wyjazdem sobie szczegółowo wypisałam co chciałabym zobaczyć no i się nie zawiodłam :D
Awatar użytkownika
adam-levine
Posty: 10
Rejestracja: 17 gru 2019, 15:23

Re: plany

Post autor: adam-levine »

To za to ja polecam wyspę Fuerteventura. Jest przepiękna, malownicza, o niesamowitych plażach, na których w wietrzne dni czuć zapach piasku znad Sahary... A co do atrakcji Fuerteventura nurkowanie quady motorówki parasailing :) dużo adrenaliny, ale warto się na coś zdecydować!
Awatar użytkownika
kasia20
Posty: 49
Rejestracja: 07 paź 2019, 22:50

Re: plany

Post autor: kasia20 »

Plany mojego dziecka są takie aby dalej kontynuować szkolnictwo w szkole muzycznej . Teraz jest w 3 klasie i chętnie uczy się na różnych instrumentach muzycznych . Ma do tego podręcznik " Elementarz odkrywców. Klasa 3. Muzyka. Zeszyt ćwiczeń Outlet " zamówiony przez tą księgarnię tutaj https://www.taniaksiazka.pl/seria/operon-nasza-szkola . Książka ta zawiera różnorodne ćwiczenia reprezentujące wszystkie aktywności muzyczne, 33 piosenki na Kartkach ze śpiewnika, klocki rytmiczne wielokrotnego zastosowania, kurs gry na flecie i dzwonkach wraz z utworami.

projektant wnetrz
Awatar użytkownika
Bercia
Posty: 22
Rejestracja: 26 lis 2019, 14:43

Re: plany

Post autor: Bercia »

Takich dokładnych planów jeszcze nie mam, ale zależy mi aby wyruszyć Europejskim Szlakiem Zamków i Pałaców https://castlesandpalaces.eu/pl . Zapoznałam się z tym nowym projektem turystycznym i bardzo mnie zainteresował. Można naprawdę wiele się dowiedzieć zwłaszcza o Dolnym Śląsku. Jest tam tyle różnych obiektów historycznych, że naprawdę warto je poznać w realu.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 273
Rejestracja: 25 lip 2019, 12:46

Re: plany

Post autor: kasiakowa06 »

adam-levine pisze: ↑25 sty 2020, 2:53 To za to ja polecam wyspę Fuerteventura. Jest przepiękna, malownicza, o niesamowitych plażach, na których w wietrzne dni czuć zapach piasku znad Sahary... A co do atrakcji atrakcjefuerteventura.pl/product-page/diving-i-snorkelling Fuerteventura nurkowanie quady motorówki parasailing :) dużo adrenaliny, ale warto się na coś zdecydować!
Super pomysł! Bardzo polecam Ci kursy nurkowe w https://zanurkowani.pl/

Obrazek
ODPOWIEDZ