Poradnia psychologiczna

Wszystkie wątki, które nie znalazły się w pozostałych kategoriach, podróżnicze i nie tylko.
Awatar użytkownika
Marysia
Posty: 139
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:19

Poradnia psychologiczna

Post autor: Marysia »

Witam wszystkich. Piszę tutaj z dość nietypowa sprawą ... moja kuzynka zaczęła popadać w depresję po rozwodzie - zaczęła sięgać po alkohol i widzę że robi to coraz częściej. Chciałabym mu pomóc. Może tak zachęcić ją aby skorzystała z pomocy odpowiedniego terapeuty? Myślę ,że w Poradni Salomon https://poradniasalomon.com.pl/ w Łodzi uda mu się uzyskać fachową pomoc. Co myślicie?
Awatar użytkownika
Zdzisiek78
Posty: 60
Rejestracja: 19 lip 2019, 9:45

Re: Poradnia psychologiczna

Post autor: Zdzisiek78 »

Witam, moja babcia ma problem z braniem leków. Moim zdaniem bierze je nieodpowiedzialnie. Wydaje mi się,że jest to uzależnienie,ponieważ bez leków na sen nie jest w stanie normalnie funkcjonować. Co robić kiedy osoba starsza ma taki problem? https://uzaleznienia-terapia.pl/terapia-uzaleznien/ Co o tym myślicie?

black ops 2 kody
Awatar użytkownika
OGroszynowski
Posty: 5
Rejestracja: 21 mar 2020, 14:00

Re: Poradnia psychologiczna

Post autor: OGroszynowski »

W sumie nigdy nie korzystałem z poradni psychologicznej.
Wituśka

Re: Poradnia psychologiczna

Post autor: Wituśka »

Zauważyłam, że niektóre poradnie psychologiczne są dość oblężone. A to dlatego, że coraz łatwiej ulegamy wszelkiego typu pokusom i ani się nie obejrzymy uzależniamy się od nich. Dlatego też uważam, że pomoc terapeuty bywa nieoceniona. I tak też między innymi w ośrodku Nefo znajdziemy bardzo dobrych terapeutów doskonale znających się na wszelkiego typu uzależnieniach i w każdej chwili niosących pomoc.
ODPOWIEDZ