Portal z ogłoszeniami

Wszystkie wątki, które nie znalazły się w pozostałych kategoriach, podróżnicze i nie tylko.
Awatar użytkownika
manka001
Posty: 208
Rejestracja: 27 maja 2020, 14:24

Portal z ogłoszeniami

Post autor: manka001 »

Poszukujesz miejsca, w którym pokażesz swój produkt lub usługę? A może zależy Ci także na dotarciu do wielu miejsc na raz ze sowimi ogłoszeniem? Moc Internetu jest naprawdę ogromna dlatego też warto zastanowić się nad opcją dopasowanie do swoich konkretnych potrzeb oraz oczekiwań. Poznaj zatem portal https://tuoglos.pl/dodaj-ogloszenie-do- ... informacje dzięki któremu będziesz mieć możliwość wysłania swoich ogłoszeń do aż 100 miast w całej Polsce!
Tarąż

Re: Portal z ogłoszeniami

Post autor: Tarąż »

Od jakiegoś czasu przeglądając sieć zauważyłem, że przypadły mi do gustu też darmowe ogłoszenia w serwisie Pokato. Można tam sprzedać meble czy auto, ale też wystawić bezpłatnie własne ogłoszenie.
Rożek

Re: Portal z ogłoszeniami

Post autor: Rożek »

Darmowe ogłoszenie można zamieścić również tutaj https://ogloszeniamazowieckie.pl. To nowy serwis, więc ogłoszenie będzie długo widoczne, bez promowania i wyróżniania za dodatkowe pieniądze. Wystarczy przygotować treść i dopasować filtry :) To będzie dodatkowa forma reklamy!
róża

Re: Portal z ogłoszeniami

Post autor: róża »

A tutaj https://katowice.geopraca.pl/oferty-pracy/bytom/ już zaglądaliście? Macie tam namiar na portal z ogłoszeniami dotyczącymi zatrudnienia. Jeśli więc szukacie pracy, to warto się tam na spokojnie rozejrzeć. Ofert jest wiele. Portal jest łatwy w obsłudze i szybko można wyszukać ogłoszenia, które nas interesują. Wiele rozmów o pracę odbywa się obecnie online.
Awatar użytkownika
mtylda
Posty: 68
Rejestracja: 04 gru 2019, 10:51

Re: Portal z ogłoszeniami

Post autor: mtylda »

Fajne są właśnie ogłoszenia kupię sprzedam Mają najlepsze i najbardziej konkretne ceny Tak wiec rewelacja.. wszystko tam znajdziecie co chcecie . .
Awatar użytkownika
majkel
Posty: 189
Rejestracja: 30 cze 2020, 21:55

Re: Portal z ogłoszeniami

Post autor: majkel »

Oj jakoś dawno nie przeglądałem takich portali i muszę dodać, że na pewno świetną sprawą jest czytanie ciekawych i bardzo angażujących informacji. Jak dla mnie za każdym razem bardzo ciekawe informacje znaleźć można w https://smartix.pl/ i jestem przekonany, że takie nowinki internetowe są bardzo ciekawe.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 273
Rejestracja: 25 lip 2019, 12:46

Re: Portal z ogłoszeniami

Post autor: kasiakowa06 »

róża pisze: ↑27 gru 2020, 22:26 A tutaj katowice.geopraca.pl/oferty-pracy/bytom/ już zaglądaliście? Macie tam namiar na portal z ogłoszeniami dotyczącymi zatrudnienia. Jeśli więc szukacie pracy, to warto się tam na spokojnie rozejrzeć. Ofert jest wiele. Portal jest łatwy w obsłudze i szybko można wyszukać ogłoszenia, które nas interesują. Wiele rozmów o pracę odbywa się obecnie online.
Rzeczywiście tak można znaleźć pracę. Ja korzystałam z agencji Apsprofit - tu znalazłam swoich pracowników: https://apsprofit.pl/pozyskanie-i-legal ... z-ukrainy/

Obrazek
Awatar użytkownika
dax11
Posty: 155
Rejestracja: 15 sie 2019, 16:36

Re: Portal z ogłoszeniami

Post autor: dax11 »

A co powiecie o takiej pracy jak agent ubezpieczeniowy? Czy warto być agentem ubezpieczeniowym? Czy można liczyć na stałe dochody? Agent ubezpieczeniowy zarobki ma uzależnione od jakich czynników? Co jest zapisane w umowach towarzystw ubezpieczeniowych i jak pracują one ze swoimi klientami.
Radosław W.

Re: Portal z ogłoszeniami

Post autor: Radosław W. »

Rekrutacja pracowników przez portale z ogłoszeniami to długotrwały i mozolny proces. Moim zdaniem rekrutacje specjalistyczne najlepiej zlecić profesjonalnym agencjom pracy. W ten sposób dużo sprawniej znajdziecie dobrego pracownika.\
___________________________________________________________________________________________
Anką

Re: Portal z ogłoszeniami

Post autor: Anką »

Generalnie właśnie w taki sposób do tej pory poszukiwałam swoich pracowników. Jednak obecnie zamierzam skorzystać z profesjonalnej pomocy firmy https://hrk.pl . Ostatnia rekrutacja całkowicie pochłonęła moją uwagę i nie miałam czasu na zajmowanie się innymi sprawami. A to kosztowało mnie wiele zaległości. Dlatego tym razem całą kampanię od początku do końca przeprowadzi za mnie ta firma. Ich wieloletnie doświadczenie, znajomość rynku pracy oraz elastyczne podejście pozwala wierzyć, że wszystko przebiegnie sprawnie.
Asitar

Re: Portal z ogłoszeniami

Post autor: Asitar »

Witam. Chciałbym podzielić się moim nowym znaleziskiem, dokładniej chodzi o portal https://www.ciekawsko.pl/ jaki pozwala na dodawanie ogłoszeń. Polecam go przede wszystkim dlatego, że ogłoszenia można umieszczać za darmo, niezależnie od kategorii - jakich notabene jest sporo. Ponadto witryna jest intuicyjna, co sprawia, iż jej obsługa jest nadzwyczaj łatwa. Należy również dodać, że serwis szybko staje się popularny co niewątpliwie zwiększa szansę dotarcia do Waszego ogłoszenia. W razie jakichkolwiek problemów, możecie otrzymać szybką oraz fachową pomoc administratorów. Korzystałem z tego serwisu kilkakrotnie i zawsze byłem zadowolony, więc już w tym momencie zachęcam Was do publikacji darmowego ogłoszenia.
ODPOWIEDZ