Prawo jazdy przed podróżą

Wszystkie wątki, które nie znalazły się w pozostałych kategoriach, podróżnicze i nie tylko.
koleś

Prawo jazdy przed podróżą

Post autor: koleś »

Hej, jestem zapisany za pół roki na taki kurs zagraniczny i zastanawiam się, jak się do niego dostać. Można samolotem, ale to tyle kosztuje, no i na miejscu wszędzie chodziłbym pieszo. Może lepiej, jeśli nauka jazdy kat b poznań mnie przed wyjazdem pochłonie? Czy jednak odczekać i nabrać doświadczenia?
Awatar użytkownika
Calum
Posty: 62
Rejestracja: 19 cze 2020, 13:21

Re: Prawo jazdy przed podróżą

Post autor: Calum »

Ja robiłem kurs w szkole https://www.zdajprawko.pl/ z Poznania i jestem zadowolony z efektu, bo zdalem za 1 razem ;)
Miśka

Re: Prawo jazdy przed podróżą

Post autor: Miśka »

Skoro mowa o Poznaniu, to ja polecam świetną moim zdaniem szkołę https://autodrive.com.pl/home/. Ja jeździłam z panem Piotrkiem i uważam, że to rewelacyjny instruktor - jak on mi coś wyjaśnił, to od razu to rozumiałam. Dla mnie dużym plusem było też to, że mogłam umawiać się na jazdy wieczorami (nawet o 21), ponieważ akurat tak często wracałam z pracy. A to, że mają plac manewrowy blisko WORD i dzięki temu jeździ się często trasami egzaminacyjnymi, to już w ogóle było super. Zdałam za pierwszym podejściem, więc jak widać dobrze mnie pan Piotr wyszkolił.
Awatar użytkownika
rino
Posty: 62
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:46

Re: Prawo jazdy przed podróżą

Post autor: rino »

Jeśli chcesz podróżować samochodem to oczywiście trzeba wcześniej zrobić prawko. Kiedy już się uda zdać egzamin to możesz tutaj https://www.mfind.pl/akademia/dla-kiero ... -co-dalej/ doczytać co należy później zrobić, jakie kwestie czekają młodego kierowcę jeśli chodzi o załatwianie formalności
Lućka

Re: Prawo jazdy przed podróżą

Post autor: Lućka »

W sieci można znaleźć pytania na temat samochodów, którymi można jeździć bez prawa jazdy. Czy rzeczywiście istnieją takie auta, czy to tylko zwykły chwyt marketingowy? Otóż niestety to drugie ,posiadanie prawa jazdy jest warunkiem koniecznym do tego by móc prowadzić samochód po drogach publicznych. Zajrzyjcie proszę zresztą tutaj - https://unilink.pl/porady/samochod-na-k ... to-mozliwe a dowiecie się ,że swego czasu rzeczywiście były wyjątkowe sytuacje, które mogły by świadczyć o możliwości prowadzenia pojazdu samochodowego bez uprawnień ale są to mocno kontrowersyjne sytuacje. To informacje z pewnej ręki - strona jednego z liderów ubezpieczeniowych - unilink.pl.
amba

Re: Prawo jazdy przed podróżą

Post autor: amba »

U mnie na przykład ciekawym elementem będzie poszukiwanie informacji, jakie są mi potrzebne do zbudowania poczucia własnej wartości. Potem będę na przykład myśleć o tym, gdzie warto zrobić kurs prawa jazdy warszawa . Wiecie, jednak to dla mnie ważne, bo byle gdzie go robić nie chcę.
ODPOWIEDZ