Prawo jazdy przed podróżą

Wszystkie wątki, które nie znalazły się w pozostałych kategoriach, podróżnicze i nie tylko.
koleś

Prawo jazdy przed podróżą

Post autor: koleś »

Hej, jestem zapisany za pół roki na taki kurs zagraniczny i zastanawiam się, jak się do niego dostać. Można samolotem, ale to tyle kosztuje, no i na miejscu wszędzie chodziłbym pieszo. Może lepiej, jeśli nauka jazdy kat b poznań mnie przed wyjazdem pochłonie? Czy jednak odczekać i nabrać doświadczenia?

informacje chrzanów
Awatar użytkownika
Calum
Posty: 62
Rejestracja: 19 cze 2020, 13:21

Re: Prawo jazdy przed podróżą

Post autor: Calum »

Ja robiłem kurs w szkole https://www.zdajprawko.pl/ z Poznania i jestem zadowolony z efektu, bo zdalem za 1 razem ;)
Miśka

Re: Prawo jazdy przed podróżą

Post autor: Miśka »

Skoro mowa o Poznaniu, to ja polecam świetną moim zdaniem szkołę https://autodrive.com.pl/home/. Ja jeździłam z panem Piotrkiem i uważam, że to rewelacyjny instruktor - jak on mi coś wyjaśnił, to od razu to rozumiałam. Dla mnie dużym plusem było też to, że mogłam umawiać się na jazdy wieczorami (nawet o 21), ponieważ akurat tak często wracałam z pracy. A to, że mają plac manewrowy blisko WORD i dzięki temu jeździ się często trasami egzaminacyjnymi, to już w ogóle było super. Zdałam za pierwszym podejściem, więc jak widać dobrze mnie pan Piotr wyszkolił.
Awatar użytkownika
rino
Posty: 62
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:46

Re: Prawo jazdy przed podróżą

Post autor: rino »

Jeśli chcesz podróżować samochodem to oczywiście trzeba wcześniej zrobić prawko. Kiedy już się uda zdać egzamin to możesz tutaj https://www.mfind.pl/akademia/dla-kiero ... -co-dalej/ doczytać co należy później zrobić, jakie kwestie czekają młodego kierowcę jeśli chodzi o załatwianie formalności

malowanie doniczek ceramicznych
Lućka

Re: Prawo jazdy przed podróżą

Post autor: Lućka »

W sieci można znaleźć pytania na temat samochodów, którymi można jeździć bez prawa jazdy. Czy rzeczywiście istnieją takie auta, czy to tylko zwykły chwyt marketingowy? Otóż niestety to drugie ,posiadanie prawa jazdy jest warunkiem koniecznym do tego by móc prowadzić samochód po drogach publicznych. Zajrzyjcie proszę zresztą tutaj - https://unilink.pl/porady/samochod-na-k ... to-mozliwe a dowiecie się ,że swego czasu rzeczywiście były wyjątkowe sytuacje, które mogły by świadczyć o możliwości prowadzenia pojazdu samochodowego bez uprawnień ale są to mocno kontrowersyjne sytuacje. To informacje z pewnej ręki - strona jednego z liderów ubezpieczeniowych - unilink.pl.
amba

Re: Prawo jazdy przed podróżą

Post autor: amba »

U mnie na przykład ciekawym elementem będzie poszukiwanie informacji, jakie są mi potrzebne do zbudowania poczucia własnej wartości. Potem będę na przykład myśleć o tym, gdzie warto zrobić kurs prawa jazdy warszawa . Wiecie, jednak to dla mnie ważne, bo byle gdzie go robić nie chcę.

Nie płaci za SEO sprawdź w BIG UWAGA !!!
Łazik

Re: Prawo jazdy przed podróżą

Post autor: Łazik »

Często zapominamy o sprawdzeniu stanu technicznego pojazdu przed ruszeniem w trasę. Podczas egzaminu to kluczowy element. Na https://teletransport.pl/najczestsze-bl ... zdy-kat-c/ znalazłem kilka praktycznych wskazówek dotyczących tej kwestii.
markizae

Re: Prawo jazdy przed podróżą

Post autor: markizae »

Samochód osobowy prowadzę od bardzo wielu lat, teraz jednak czas na samochód ciężarowy z dodatkową naczepą. Co prawda sprawdzałam sobie już takie https://oskernest.pl/kategoria-ce-2/ szkoły jazdy, wiem, że oni mi na coś takiego pozwolą, ale ciekawi mnie, jak to ma wyglądać, jak sobie poradzimy. Co wy na to?
marek445

Re: Prawo jazdy przed podróżą

Post autor: marek445 »

Czy są tutaj osoby, które mają w planach przystąpienie do egzaminu na prawo jazdy? Osobiście mogę Wam wszystkim polecić stronę, gdzie znajdziecie ofertę nowoczesnej i profesjonalnej szkoły jazdy - nauka jazdy częstochowa .
Wiśnia

Re: Prawo jazdy przed podróżą

Post autor: Wiśnia »

Wiele osób zastanawia się, czy w erze cyfryzacji i rosnącej dostępności różnych form transportu, prawo jazdy jest nadal potrzebne. Odpowiedź na to pytanie nie jest jednoznaczna i zależy od wielu czynników, takich jak miejsce zamieszkania, styl życia czy zawód. Artykuł dostępny na https://chorzowianin.pl/2024/03/08/czy- ... potrzebne/ oferuje szerokie spojrzenie na tę kwestię, pokazując zarówno zalety, jak i potencjalne wady posiadania prawa jazdy. Ważne jest, aby dokonać świadomego wyboru, biorąc pod uwagę wszystkie dostępne opcje.
oliwiaaa

Re: Prawo jazdy przed podróżą

Post autor: oliwiaaa »

Moim zdaniem, warto rozważyć zapisanie się do szkoły nauki jazdy, takiej jak https://osk-konan.pl/ . Ich podejście charakteryzuje się wysokim poziomem profesjonalizmu, a sprawdzone metody nauczania sprawiają, że proces nauki staje się przyjemnym doświadczeniem.
Michal99

Re: Prawo jazdy przed podróżą

Post autor: Michal99 »

AutoSzkolaGolden.pl oferuje kurs prawa jazdy łódź na najwyższym poziomie. Ich nowoczesne podejście do nauki oraz zaangażowanie instruktorów zrobiły na mnie ogromne wrażenie. Szkolenie teoretyczne i praktyczne było bardzo dokładne i zrozumiałe, co znacznie ułatwiło mi naukę i przygotowanie do egzaminu.
ODPOWIEDZ