proaktiv.pl opinie

Wszystkie wątki, które nie znalazły się w pozostałych kategoriach, podróżnicze i nie tylko.
Awatar użytkownika
adrian-70
Posty: 4
Rejestracja: 03 maja 2019, 8:42

proaktiv.pl opinie

Post autor: adrian-70 »

Cześć! Czy korzystaliście kiedyś z produktów z nano srebrem? Chodzi dokładnie o suplementy diety. Znalazłem sporo informacji o ich korzystnym wpływie na nasze zdrowie i zastanawiam się czy warto z nich korzystać, np. w sklepie proaktiv.pl dostępne są nano koloidy - nano miedź, nano złoto itd. Znacie ten sklep? Korzystaliście z tych suplementów?
Napiszcie proszę opinie, jeśli coś wiecie ;-)
Obrazek
Awatar użytkownika
kaja308
Posty: 1
Rejestracja: 27 lip 2019, 15:40

Re: proaktiv.pl opinie

Post autor: kaja308 »

Chętnie korzystam z suplementów diety od proaktiv.pl. Szczególnie te z nanosrebrem mają bardzo pozytywny wpływ na mój organizm. W mojej opinii, każdy powinien sprawdzić ten sklep.
Awatar użytkownika
renia710
Posty: 1
Rejestracja: 08 paź 2019, 18:45

Re: proaktiv.pl opinie

Post autor: renia710 »

Suplementy od proaktiv.pl to moje niedawne odkrycie i cieszę się, że je znalazłam. Muszę przyznać, że naprawdę działają, a wszystkie pozytywne opinie to potwierdzają. Polecam je.
Awatar użytkownika
walera649
Posty: 1
Rejestracja: 08 paź 2019, 18:48

Re: proaktiv.pl opinie

Post autor: walera649 »

Ja zdecydowanie polecam sklep proaktiv..pl i ich produkty. Korzystam z nich regularnie i wiem, że mają pozytywny na mnie wpływ. Moja opinia o nich jest bardzo dobra.

witamina c właściwości
Awatar użytkownika
nasteczka321
Posty: 5
Rejestracja: 10 paź 2019, 16:00

Re: proaktiv.pl opinie

Post autor: nasteczka321 »

To nie jest moja branża. Nic Ci nie podpowiem.
Każdy na ziemi ma takie niebo, czyściec i piekło, na jakie zasługuje.
Awatar użytkownika
Kathar
Posty: 3
Rejestracja: 14 paź 2019, 15:23

Re: proaktiv.pl opinie

Post autor: Kathar »

Niestety, ja się na tym nie znam. Dlatego nie będę w stanie Ci pomóc. Może jednak inni coś Ci pomogą.
Jeśli jednak ktoś napisałby powieść na podstawie moich doświadczeń z pewnością... byłaby to tragedia.
ODPOWIEDZ