Psycholog Łódź

Wszystkie wątki, które nie znalazły się w pozostałych kategoriach, podróżnicze i nie tylko.
Awatar użytkownika
kalia
Posty: 48
Rejestracja: 03 sty 2019, 13:51

Psycholog Łódź

Post autor: kalia »

Czy możecie mi polecić jakiegoś dobrego psychologa dziecięcego? Najlepiej w Łodzi. A może byliście kiedyś w Centrum Futurum: http://centrum-futurum.pl/ ? Czytałam trochę o tym, że specjalizują się właśnie w psychologii dziecięcej.
Awatar użytkownika
lusterko
Posty: 33
Rejestracja: 09 cze 2019, 11:48

Re: Psycholog Łódź

Post autor: lusterko »

W Łodzi znajduje się też Poradnia Salomon. Na ich stronie http://www.poradniasalomon.pl/ bliżej zapoznacie się z ich ofertą. Placówka ta oferuje między innymi terapie rodzinne. Może to będzie dobre rozwiązanie?
Awatar użytkownika
tormund90
Posty: 216
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:53

Re: Psycholog Łódź

Post autor: tormund90 »

Czasami psycholog nie pomaga i wtedy należy wybrać się do psychiatry. Może on przepisać wiele leków, m.in. kwetiapina ulotka którą stosuje się podczas leczenia schizofrenii oraz podczas afektywnego zaburzenia dwubiegunowego.
Awatar użytkownika
Marysia
Posty: 139
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:19

Re: Psycholog Łódź

Post autor: Marysia »

Czasem warto poradzić się specjalistów . Taki psycholog moze tutaj jak najbardziej pomoc. W okolicach Warszawy jesli tam mieszkacie, warto zajrzec do prywatnej kliniki Medox w Nowym Modlinie http://medox.org.pl/ . Oni skupiaja bardzo dobrych psychologow
Tośka21

Re: Psycholog Łódź

Post autor: Tośka21 »

Akurat w Łodzi nie powinniście mieć z tym żadnych problemów. Wiem, że na Retkini jest znana Klinika PsychoMedic, w której leczy się wiele osób. Jeśli też potrzebujecie takiego wsparcia, to na pewno warto byłoby zadzwonić pod 42 644 44 44 i umówić się na termin. Samo miejsce jest tak dobre, że bez problemu dacie radę wyleczyć się przy ich pomocy.
ODPOWIEDZ