Radca prawny Łódź

Wszystkie wątki, które nie znalazły się w pozostałych kategoriach, podróżnicze i nie tylko.
Miśnia

Radca prawny Łódź

Post autor: Miśnia »

Jesteście w stanie polecić kogoś takiego jak radca prawny? Najlepiej żeby był z okolic Łodzi no i doświadczenie jest bardzo ważne. Super by było jeśli miałby wieloletnie doświadczenie albo chociaż bardzo dużą wiedzę. Polecicie kogoś?
adwokaś87

Re: Radca prawny Łódź

Post autor: adwokaś87 »

Musze polecić prawnik rozwody wrocław bo jest to adwokat z długoletnim doświadczeniem i oferuje on szerokie usługi tj przeprowadzanie due diligence przedsiębiorstwa, a także doradzanie Klientom przy transakcjach obejmujących sprzedaż przedsiębiorstwa lub przygotowywanie opinii prawnych.
łucja89

Re: Radca prawny Łódź

Post autor: łucja89 »

Nie znamy z mężem żadnego. Natomiast mój brat znalazł w internecie radcę prawnego z https://kancelariaminsk.pl/ Mogę go zapytać o opinię, jeśli chcecie. Pamiętam, że miał jakieś problemy windykacyjne i szukał prawnej pomocy z tego zakresu. Ewentualnie szukacie po opiniach tego radcy.
czołka

Re: Radca prawny Łódź

Post autor: czołka »

Łódź ma bardzo dobrą kancelarię w swoim mieście. Polecam sprawdzić ofertę kancelarii Sobczak Maciejewska Zając. pełne zaangażowanie, spore doświadczenie, wiedzą za co się złapać by było dobrze, tobie polecam po prostu z nimi porozmawiać, jestem przekonana, że szybko się dogadacie.
Sławomir

Re: Radca prawny Łódź

Post autor: Sławomir »

Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli jesteście zainteresowani tematem zmian w prawie, to co powiecie na porady na stronie - https://lexmaster.eu/najnowsze-zmiany-w ... nformacje/ ?
ODPOWIEDZ