reklamowanie usług

Wszystkie wątki, które nie znalazły się w pozostałych kategoriach, podróżnicze i nie tylko.
Awatar użytkownika
marcika
Posty: 65
Rejestracja: 08 paź 2019, 10:36

reklamowanie usług

Post autor: marcika »

Szukacie pomocy przy reklamie firmy? Sprawdźcie sobie tu ofertę od agencji http://marketingnaforach.pl/ . Proponują tu pomoc przy poprawie wizerunku firmy, zajmują się komunikacją z mediami, także popularnymi działaniami z content marketingu.
Awatar użytkownika
nosia
Posty: 116
Rejestracja: 08 lut 2019, 13:28

Re: reklamowanie usług

Post autor: nosia »

Ja pomoc w tym zakresie znalazłam tutaj https://piotrpolok.pl/seo-copywriting-wroclaw/ . Znalazłam firmę Pana Piotra w sieci. Zadzwoniłam, ustaliliśmy szczegóły. Pan Piotr wszytko mi wyjaśnił i wycenił swoją pracę. Zgodziłam się na te warunki i z perspektywy czasu widzę, że to była najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć. Wyniki są coraz lepsze a nasza współpraca trwa niecały rok. Jestem bardzo zadowolona.
Awatar użytkownika
XmariuszekX
Posty: 5
Rejestracja: 30 maja 2020, 10:20

Re: reklamowanie usług

Post autor: XmariuszekX »

Chyba większość takich reklam jest w internecie.
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 105
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:40

Re: reklamowanie usług

Post autor: kozi44 »

warto także zlecić audyt swojej strony internetowej. Ta firma się w tym specjalizuje https://seolid.pl/audyt-seo/ Ich audyty prawdziwe kompendium wiedzy na temat strony, jej aspektów technicznych. Wskazują w nich błędy i niedociągnięcia, a potem rekomendują rozwiązania. Jednym słowem solidność i rzetelność w jednym.
Awatar użytkownika
majkel
Posty: 189
Rejestracja: 30 cze 2020, 21:55

Re: reklamowanie usług

Post autor: majkel »

Kiedy faktycznie chodzi nam o skuteczne reklamowanie naszych usług czy strony internetowej to ja jestem zdania, że warto to zlecić agencji SEO. Mi bardzo się spodobało również to co przeczytałem na stronie https://inprodus.com.pl/czy-butikowa-ag ... wiazaniem/ gdyż faktycznie moim zdaniem butikowa agencja SEO może mieć bardzo dobre efekty.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 273
Rejestracja: 25 lip 2019, 12:46

Re: reklamowanie usług

Post autor: kasiakowa06 »

marcika pisze: ↑26 maja 2020, 23:34 Szukacie pomocy przy reklamie firmy? Sprawdźcie sobie tu ofertę od agencji marketingnaforach.pl . Proponują tu pomoc przy poprawie wizerunku firmy, zajmują się komunikacją z mediami, także popularnymi działaniami z content marketingu.
Także mogę polecić firmę, która specjalizuje się w SEO i pozycjonowaniu: https://www.adamgrabowski.guru/specjali ... wanie-seo/

Obrazek
sportowiec

Re: reklamowanie usług

Post autor: sportowiec »

W erze mediów społecznościowych, budowanie relacji z klientami stało się kluczowym celem każdej marki - https://moje-gniezno.pl/119748/influenc ... sci-marki/ Influencerzy, dzięki swojej autentyczności i bezpośredniej interakcji z fanami, są doskonałym narzędziem do kreowania zaufania. Poprzez dzielenie się swoimi doświadczeniami i rekomendacjami produktów, pomagają markom nawiązać bardziej osobistą relację z klientami, co przekłada się na lojalność i wiarygodność marki.
Włodarz

Re: reklamowanie usług

Post autor: Włodarz »

W dzisiejszym zatłoczonym cyfrowym krajobrazie, wyjątkowe historie i autentyczne przekazy mają moc wyróżnienia marki. Profesjonaliści z agencji, do których odnosi się https://tearsofjoy.pl/ są mistrzami w kreowaniu takich treści, łącząc narracje z celami biznesowymi klientów.
ODPOWIEDZ