Remont biura Warszawa

Wszystkie wątki, które nie znalazły się w pozostałych kategoriach, podróżnicze i nie tylko.
Awatar użytkownika
linka
Posty: 105
Rejestracja: 27 maja 2019, 19:24

Remont biura Warszawa

Post autor: linka »

Które firma wykonuje remont biura w Warszawie? Znacie dobrą i niedrogą, która ma wolne terminy na najbliższy miesiąc? Kilka już znaleźliśmy, ale dopiero mogą zacząć za około pół roku. Dla nas to trochę długo. Poza tym chcemy najlepiej ekipę, która zajmuje się realizacjami fit out.
Awatar użytkownika
Chloe
Posty: 31
Rejestracja: 22 lip 2019, 14:08

Re: Remont biura Warszawa

Post autor: Chloe »

U nas też jest planowany remont biura i całej przestrzeni wokół budynku, w którym się mieści.
Planowana jest nowa przestrzeń w środku, ale w końcu również ma powstać przyjemne otoczenie wokół.
Czy, oprócz tej firmy: https://konarch.pl/ , która zajmuje się produkcją małej architektury miejskiej, znacie jakieś inne.
Na tę trafiłam dzięki rekomendacjom w sieci, podobają mi się ich projekty, które będę chciała niebawem przedstawić szefowi.
Czy ktoś miał okazję współpracować z nimi i jest w stanie powiedzieć coś więcej? Z tego, co wiem, to na pewno są terminowi.
Awatar użytkownika
natasza
Posty: 2
Rejestracja: 30 cze 2019, 23:36

Re: Remont biura Warszawa

Post autor: natasza »

Warto też zerknąć sobie na tą stronę http://www.remontbiura.warszawa.pl . Ta firma oferuje profesjonalny remont biura w Warszawie. Od lat działają na rynku. Na pewno ważne jest to, że mają na swoim koncie wiele zakończonych z powodzeniem realizacji. Myślę, że właśnie takiej firmie remontowej warto zaufać.
mamuśka

Re: Remont biura Warszawa

Post autor: mamuśka »

Czy teraz miesiąc oczekiwania to realne wymagania? Dawno nie robiliśmy remontu, a obecnie nadarzyła się okazja. Fundusze są, projekt gotowy, tylko ekipy mi brak. Oczywiście zamierzam zacząć dopiero po świętach, ale rozejrzeć się już warto. Dobieram właśnie dekoracje w sklepie Indelo https://www.indelo.pl/. Lubię żeby przestrzeń biurowa miała swój klimat. Wtedy o wiele lepiej mi się pracuje.
kaśka

Re: Remont biura Warszawa

Post autor: kaśka »

Są firmy, które zajmują się odbiorem gruzu, śmieci poremontowych itp. u moich rodziców po remoncie wywozem gruzu zajmowała się firma http://tomgruz.pl najlepszy wywóz gruzu warszawa i z tego co wiem szybko się uwinęli z robotą. Mają różnego rodzaju kontenery w używane w zależności od tego czy dużo czy mało tych śmieci wychodzi no i jakie to są materiały.

poradnia życia rodzinnego łódź
Awatar użytkownika
dax11
Posty: 155
Rejestracja: 15 sie 2019, 16:36

Re: Remont biura Warszawa

Post autor: dax11 »

Piszesz, że dobierasz dekoracje do biura to ja mogę Ci polecić ofertę firmy https://dekobau.com.pl/rzezby-akrylowe/ wydaje mi się, że taka figura akrylowa wykonana z dbałością o każdy szczegół będzie podobać się wszystkim pracownikom, ale także zwróci uwagę klientów przychodzących do Twojego biura ;)
miśka

Re: Remont biura Warszawa

Post autor: miśka »

A tutaj http://fitout.warszawa.pl mieliście już okazję się rozejrzeć? Jeśli nie, to myślę, że warto. Jest tam bowiem namiar na firmę, która specjalizuje się w realizacjach fit out. Bardzo profesjonalnie i indywidualnie podchodzą do każdego projektu. Są z Warszawy, ale takie kompleksowe remonty wykonują w całej Polsce.
Awatar użytkownika
rino
Posty: 62
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:46

Re: Remont biura Warszawa

Post autor: rino »

linka pisze: ↑27 paź 2019, 19:35 Które firma wykonuje remont biura w Warszawie? Znacie dobrą i niedrogą, która ma wolne terminy na najbliższy miesiąc?
Wiesz, co do terminów to ja nie wiem, ale możesz przecież tu https://wykladziny-warszawa.pl/ się przejść i zapytać. Firma zajmuje się sprzedażą i montażem wykładzin biurowych, ale także wspołpracuje z architektami i ekipami budowlanymi więc w zasadzie wszystko w jednym miejscu możesz załatwić
Tarek

Re: Remont biura Warszawa

Post autor: Tarek »

Wywóz gruzu w dużych miastach to prawdziwa udręka, zwłaszcza jeżeli mówimy o wywozie odpadów remontowych w Warszawie. Zupełnie nie sprawdzają się tu kontenery i to z kilku powodów. Po pierwsze zajmują dużo miejsca. Po drugie pusty kontener często jest zapełniany śmieciami przez sąsiadów. Po trzecie, czas postoju kontenera jest ograniczony czasowo. Takich problemów nie ma z big bagami na gruz. Zwłaszcza jeżeli firma wywożąca gruz to Gruz City. Big Bag na gruz jest podstawiany na czas nieokreślony i to bez dodatkowych opłat. Big Bagi na gruz zajmują mało miejsca, dzięki czemu można je ustawić w taki sposób, by ich załadunek przebiegał wygodnie. Jednak najważniejszy ich atutu to fakt, że sąsiadom jakoś specjalnie nie chce się do nich dorzucać swoich śmieci, więc płacisz jedynie za własne odpady budowlane.
ODPOWIEDZ