Rodzina - mieszkanie

Wszystkie wątki, które nie znalazły się w pozostałych kategoriach, podróżnicze i nie tylko.
Awatar użytkownika
manka001
Posty: 208
Rejestracja: 27 maja 2020, 14:24

Rodzina - mieszkanie

Post autor: manka001 »

Poszukuj mieszkania, które będzie dla Ciebie czystą przyjemnością. Zadbaj o jakość, dzielnicę, a także wykonanie, które przede wszystkim przyniesie konkretne korzyści dla wszystkich członków rodziny. Polecam zatem zadbać o tę kwestie i wybrać opcję od warszawskiego dewelopera, czyli http://nowepoludnie2.pl/, który stawia na najważniejsze aspekty takie jak wygoda, cena, a także różnorodny metraż.
aśka

Re: Rodzina - mieszkanie

Post autor: aśka »

Mnie absolutnie podoba się inwestycja https://www.nowa5dzielnica.pl/budynek/ Mają fajne mieszkania i w dobrej cenie. Do tego teraz bardzo się opłaca kupować mieszkania.
Awatar użytkownika
molinn
Posty: 44
Rejestracja: 29 maja 2019, 16:06

Re: Rodzina - mieszkanie

Post autor: molinn »

Nie ma jak rodzina jest na swoim. Dla mnie mieszkanie to przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa, mojego i moich bliskich. Mieszkamy w Warszawie, na tak zwanym swoim prawie 3 lata. Nie chciałabym mieszkać gdzie indziej, nawet zarządca nieruchomości per modum trafił nam się jak trzeba. Jak jest wszystko dopilnowane, zadbane, to też podnosi to komfort mieszkania i zadowolenie.
aśka

Re: Rodzina - mieszkanie

Post autor: aśka »

A ja zdecydowałam się na kupno mieszkania tutaj na osiedlu garden park od http://kreatordom.pl Bardzo dobra cena, super lokalizacja ;)
ninuś

Re: Rodzina - mieszkanie

Post autor: ninuś »

Dla mnie rodzina jest najważniejsza dlatego aby żyło nam się bezpiecznie i swobodnie postanowiłam kupić mieszkanie zamiast wynajmować. Widziałam fajne oferty w tym biurze nieruchomości tutaj https://www.cn-kaczmarek.pl/ . Teraz jesteśmy szczęśliwą rodziną której nic nie brakuje do szczęścia.
Awatar użytkownika
kociara
Posty: 49
Rejestracja: 29 sty 2020, 14:03

Re: Rodzina - mieszkanie

Post autor: kociara »

Jeśli chodzi o Warszawę to nie ma chyba lepszej lokalizacji do zamieszkania niż Mokotów, a teraz powstaje tam piękne, kameralne osiedle Bartycka 49 Apartamenty, jest położone w spokojnej okolicy, wśród zieleni i bardzo blisko terenów rekreacyjnych. Mieszkania będą przestronne i designerskie, w sam raz dla rodzin z dziećmi
ODPOWIEDZ