śląsk- mieszkanie

Wszystkie wątki, które nie znalazły się w pozostałych kategoriach, podróżnicze i nie tylko.
złośnik

śląsk- mieszkanie

Post autor: złośnik »

Jestem emerytem i chciał bym wrócić na stare śmieci tz kupić mieszkanie w Pszczynie z której pochodzę. Czy znacie dobre biuro nieruchomości, które mi pomoże znaleźć małe mieszkanko, ale z wszystkimi wygodami. Dobrze też by było by mieszkanie było na parterze lub ewentualnie na pierwszym piętrze.
smoczuś

Re: śląsk- mieszkanie

Post autor: smoczuś »

W Pszczynie masz biuro nieruchomości tu https://www.cn-kaczmarek.pl/ Z którego pomocą na pewno znajdziesz mieszkanie w tej miejscowości. Na stronie masz podany formularz kontaktowy, który ułatwi ci kontakt z biurem. Możesz zadać pytania, przedstawić swoje oczekiwania co do swoich wymogów dot mieszkania.
Awatar użytkownika
begonia
Posty: 25
Rejestracja: 11 cze 2019, 11:28

Re: śląsk- mieszkanie

Post autor: begonia »

Jeśli chodzi o aglomerację śląską to wiem, że Atal tam buduje bardzo atrakcyjne osiedla w różnych lokalizacjach. Znajomi tam właśnie dogrywają sprawę zakupu bardzo fajnego mieszkania w Gliwicach. Od tego dewelopera nie bali się kupować bo on mimo pandemii całkiem nieźle sobie radzi na rynku nieruchomości
Janoweczką

Re: śląsk- mieszkanie

Post autor: Janoweczką »

Wydaje mi się, że akurat na Śląsku jest bardzo dużo mieszkań, więc raczej nie będziesz miał problemu ze znalezieniem jakichś ciekawych dla Ciebie. Jedynym minusem wydaje mi się być cena. Ogólnie teraz wszędzie mieszkania podrożały, więc też nie ma co za bardzo na to zwracać uwagę.
Awatar użytkownika
manka001
Posty: 208
Rejestracja: 27 maja 2020, 14:24

Re: śląsk- mieszkanie

Post autor: manka001 »

Pragniesz postawić na mieszkanie, które spełni wszelkie oczekiwania, a jednocześnie będzie znajdować się w dobrej lokalizacji, jak również spełni Twoje możliwości finansowe? Jeśli tak to koniecznie przyjrzyj się propozycjom od https://nowepoludnie2.pl/ gdzie przede wszystkim stawia się na jakościowe produkty, które mają pozwolić na komfort życia i funkcjonowania.
Awatar użytkownika
araska
Posty: 25
Rejestracja: 24 lis 2019, 20:46

Re: śląsk- mieszkanie

Post autor: araska »

Mówi się, że nie przesadza się starych drzew, starsze osoby nie są chętne do przeprowadzek i zazwyczaj mieszkają do śmierci w swoich mieszkaniach. A co potem? Zazwyczaj takie mieszkanie zostaje do podziału między dziećmi. Jeśli żadne się nie zrzeknie swojego udziału to istnieje kilka sposobów na zniesienie współwłasności nieruchomości .
Awatar użytkownika
majkel
Posty: 189
Rejestracja: 30 cze 2020, 21:55

Re: śląsk- mieszkanie

Post autor: majkel »

W moim przypadku było tak, że mi przede wszystkim zależało na tym, aby jak najszybciej moje mieszkanie sprzedać, gdyż musiałem się po prostu wyprowadzić. Właśnie dlatego postanowiłem się skontaktować z firmą http://transakcja24h.pl/ i jestem wręcz przekonany, że ten wybór był jak najbardziej prawidłowy.

office products
muńcia

Re: śląsk- mieszkanie

Post autor: muńcia »

Ja zaczęłam się interesować mieszkaniami ale bardziej zarobkowo. Słyszałam, że coraz więcej osób kupuje mieszkanie nawet nowe i odsprzedaje je z zyskiem. Zanim jednak zajmę się takim czymś muszę posiąść odpowiednią wiedzę na ten temat. Zacząłem szukać takiej w internecie i znalazłam wiadomości o tym, co to są flipy nieruchomościami . Bardzo cenna dla mnie wiedza, więc z pewnością zapiszę się na szkolenie z tego zakresu.
ODPOWIEDZ