Szkoła jazdy

Wszystkie wątki, które nie znalazły się w pozostałych kategoriach, podróżnicze i nie tylko.
Awatar użytkownika
kalia
Posty: 48
Rejestracja: 03 sty 2019, 13:51

Szkoła jazdy

Post autor: kalia »

Szukam dobrej szkoły jazdy z Łodzi. Może słyszeliście jakieś opinie na temat autoszkoły Pałgan: http://palgan.pl/? Spodobała mi się ich oferta i biorę pod uwagę.
Awatar użytkownika
Obywatel
Posty: 26
Rejestracja: 30 kwie 2019, 10:47

Re: Szkoła jazdy

Post autor: Obywatel »

W Łodzi szkół jazdy jest wiele. Tutaj https://ogis.pl/o/ogloszenia/8-firmy-uslugi możecie też zerknąć. Warto wybrać dobrą szkołę, żeby po prostu wszystko poszło sprawniej. A nikt mi nie powie że wszystkie szkoły uczą tak samo dobrze. Są lepsze i gorsze i to jest fakt.
Awatar użytkownika
manka001
Posty: 208
Rejestracja: 27 maja 2020, 14:24

Re: Szkoła jazdy

Post autor: manka001 »

Działając we własnej szkole jazdy, należy pamiętać o elementach, które pomogą przyszłym kursantom nabyć podstawowe umiejętności za kierownicą. Wymagane w tym wypadku elementy drogowe, takie jak bariery szczeblinkowe dostępne na stronie https://zped.com.pl/kategoria-produktu/ ... owe-u-11a/ są doskonałym wyborem i szansą na wspomaganie rozwoju i edukacji przyszłych kierowców.
Awatar użytkownika
Calum
Posty: 62
Rejestracja: 19 cze 2020, 13:21

Re: Szkoła jazdy

Post autor: Calum »

Jeżeli chodzi o dobrą szkołę jazdy to w Poznaniu mogę polecić przede wszystkim https://www.zdajprawko.pl/. Robiłem u nich kurs i nie było problemów później z egzaminem ;) Świetnie przygotowują - mają doświadczenie i wiedzę, którą wiedzą jak przekazywać. Warto się z nimi skontaktować.
ODPOWIEDZ